reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Melduje sie i ja. Pierwsze żarełko tej nocy. Godzinę standardowa (23 i 1)pan przespał o dziwo ... ciekawe czy teraz będzie nadrabiał jedząc co godzinę :) w końcu udało mi się zasnąć na dłużej niż 15 min. Pierwszy raz od 3 dni
To o której zasnął że dopiero pierwsze karmienie ? :)
U Mnie było cycanie 00.30 i teraz o 3 :)
 
I ja jestem od półtorej godziny :/ przy cycku śpi, odkładam go, budzi się, i taka zabawa.... :/ spaaaaac mi się chce
Mój jak tak robi to biorę go pionowo, przytulam do siebie oczywiście okrytego kocykiem staje obok łóżeczka żeby za daleko go nie przenosić, chwilkę pokołyszę i jak przyśnie to szybko odkładam :D
 
To u mnie karmienia bardzo podobnie , po północy i teraz. Ale widzę że już zasnął więc i ja idę spać :)
No to zegarli naszych dzieci ustawione tak samo pierwsze karmienie 24.30 kolejne cumkanie bo raczej za duzo mie pojadl teraz i zasnal przy cycku:o budzi sie caly czas co 2 czy 3 h ale od kilku dni zasypia przy cycku i spi! Luks
 
reklama
Dziewczyny, ja was przepraszam że tak pytam , ale te problemy z płaczem u noworodków nie wynikają z tego , że one się poprostu nie najadaja mlekiem z piersi? Pytam , bo nie wiem co o tym myślec? Bo moja je mm i budzi się na karmienie i zmianę pampersa, a jak już się obudzi to owszem lubi na raczkach to ja noszę bo też żeby miała ze mną więź, ale tak to jest spokojna , pytam dlatego że nie wiem czy moje dziecko jest inne, czy którejś z was dziecko przesypia 4.5h , bo moja jak narazie odpukac to tak ,
Dzieci są różne. Rodzą się z charakterami i predyspozycjami. To czy karmione MM czy KP nie ma większego znaczenia odnośnie marudzenia. Poza tym czym starsze niemowlę tym bardziej absorbujące.
Dużo też zależy od rodziców i ich podejścia do marudzenia. Ja Mikiego nie tykam póki nie ryczy popiskiwania czy inne odgłosy traktuję jako próbę komunikacji. Czasem to wyraz niezadowolenia. Czasem bólu przy wydalaniu. Czasem ćwiczenie przed guganiem czy gaworzeniem. Dopiero gdy ryczy kombinujemy czy cyc czy tulenie czy co do cholery się dzieje ;) np. teraz leży i na ucho trzeba by się nim zająć a na oko widzę że komentuje rzeczywistość. :)
 
Do góry