reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Siemaneczko!
U nas już zarządzony przez Hrabiego początek dnia. Noce ostatnio znośne, wpadamy w pewien rytm. Chwała temu, kto symetikon wymyślił. Ratuje nam dupsko. Młody nie może zrobić kupy, to 3 kropelki boboticu i za 5 min salwa honorowa. Dziś zakończona najfajniejszym bobo-usmiechem na świecie :)
U nas też pierwsze próby głużenia. W ogóle taki z dnia na dzień bardziej kontaktowy ten mój syn :D no i ślinianki ruszyły, więc wkraczamy w erę śliniaków i puszczania baniek śliną. Minęły nam skoki rozwojowe i mamy chwilę na odpoczynek przed kolejnym. Uffff :D
U Nas też bańki ze śliny:)
 
reklama
Zaraz was doczytam.

DONOSZĘ uprzejmie że wstałam z bólem głowy z niewyspania. Od 3:00 do teraz młody gada.
W nocy gadał bo mu nie pasowało spać z matką to go odłożyłam. Potem bo cycka wołał to pociumał... Teraz gada bo gada tzn. to są takie charczenia, stękania, niedźwiedzie odgłosy ale nie wysiłkowe czy ze złości tylko jego sposób komunikacji to jest poza yhami eheami i innymi zaczyna mówić! Na razie jest to: AJE lub EJE ale wyraźne ;)

Moj tez wydaje z siebie takie smieszne dzwieki niedzwiedzie, to zazwyczaj znaczy „wez mnie na raczki, bo bede ci tak stekal i i tak nie zasniesz” [emoji23]
 
Mam dylemat. Młoda pojechała do przedszkola, młody dojada cyca i chyba pójdzie w kime, ja w sumie nie mam do zrobienia nic nie cierpiącego zwłoki. Kimnąć się, czy wypić gorącą kawę? Hmmm

Szybko wypic kawke i sie kimnac!! Super sposob na drzemke, na prawde, pozniej sie wstaje duzo bardziej wypoczetym [emoji5]
 
Miałam rano wene ;)

I pytam co na twarde kupy u małego? Robi ale ciśnie mocno widać że twarde są.....
 

Załączniki

  • DSC_2584.JPG
    DSC_2584.JPG
    711,3 KB · Wyświetleń: 117
  • DSC_2582.JPG
    DSC_2582.JPG
    1,2 MB · Wyświetleń: 111
  • DSC_2583.JPG
    DSC_2583.JPG
    1 017,6 KB · Wyświetleń: 109
reklama
Do góry