reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
po kropelce na wew str policzka. Palec bal sie dac bo mowil ze jest za duzy :happy2:
Niech założy rękawiczke i najmniejszy palec wsadzi i po powolutku wstrzykuje mleko .. dzidzia wtedy sobie poradzi.. Ja też na początku się bałam ale na szczęście pielęgniarka pokazała jak to ma być .. Niech poszuka na Youtube może jest instrukcja obsługi ;)
 
Witam nocnie. Ja właśnie tocze wojnę Julka contra jej brzuszek [emoji37] pomimo że zrobiła kupke nadal coś się pręży i przy tym zasnąć nie może, nawet cyc jej za bardzo nie pomaga...
 
Ja ze swoją jeszcze walczę, co prawda już się nie pręży ale spać nie chce i właśnie wali w pampersa kupsko... Jak mi się chce spać [emoji42][emoji42][emoji42][emoji42][emoji42]
 
Mała spała od 21:30 do 1:30....
Cyc
Odłożyłam z uchylonym okiem bo ja jak siku to muszę bo potem ani zrobić ani trzymać...poprostu przeciążane zwieracze.....
A młoda zasnęła sama [emoji3]
Idę spać dalej
 
Melduję też, pierwsze karmienie 23 i teraz 2,

Carmen jest lepiej ja głównie daje mm ale swoje mleko wcześniej zależy ile ściągnę szału nie ma ale zawsze coś tam mojego dostanie przed mm

Dobra odbiło się idę spać
 
reklama
Do góry