reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Co do krwawień to ja raz mam słabsze, raz mocniejsze...nie ogarniam. Musze sie zmobilizowac do smarowania blizny po CC bo idzie mi to jak krew z nosa...10 razy zapomne, a raz pamiętam.
Ja uzywam masci contractubex i potem mam cepan.
Dzisiaj idę na Kler, mam potrzebe wyjscia do ludzi, czuje ze juz hormony szaleją i drę się po mężu a on z tuch cierpliwych ale ja to i swietego potrafie wyprowadzic z równowagi...:D
 
reklama
Bajdelka u mnie na obiad dziś parówki ;) nie mam czasu ugotować.... chodzi za mną ryba po grecku, ale to zrobię jak mąż będzie w domu, zajmie się dziećmi a ja czymś innym... b_dob daj znać jak ten film, sama idziesz? Też bym gdzieś wyskoczyła sobie, może w przyszłym tygodniu.
 
Starania to znaczy że czekają na Ciebie w pracy aż wrócisz. Wracasz po roku macierzyńskiynskiego? Mi się umowa kończy w listopadzie i będąc ostatnio w pracy widziałam nowa osobę na moim miejscu.... :/ także będę od nowa szukać pracy :/
 
Bajdelka u mnie na obiad dziś parówki ;) nie mam czasu ugotować.... chodzi za mną ryba po grecku, ale to zrobię jak mąż będzie w domu, zajmie się dziećmi a ja czymś innym... b_dob daj znać jak ten film, sama idziesz? Też bym gdzieś wyskoczyła sobie, może w przyszłym tygodniu.
Za mną bigosik chodzi :-D
 
Hahaha współpracownicy czekają, nie wiem jak z szefostwem, bo miałam z nimi duże śpięcie na koniec i JA niekoniecznie chce wracać...
Mamusia mi obiad przyniosła - kochana! Nie muszę spinać dupki, tylko na luzie sobie robię bez spiny. Przeprosiłam się z piaskiem kinetycznym wprawdzie będzie WSZĘDZIE, ale zajmuje młodą na jakiś czas i mogę zrobić cokolwiek, jak akurat nie karmię/uspokajam młodego. Zobacz załącznik 904968
Gdzie kupowałaś puzzle bo widziałam na Alle ale nie wiem czy warto... w sensie kiedyś miałam takie kolorowe ale wydaje mi się że nie spełniały żadnych atestów i waliły gumą mimo wietrzenia więc ich nie używałam koniec końców
 
reklama
Znam ten piasek.... ciężko wyprać skarpety z niego potem ;) ale moja córka też lubi się nim bawić. Tylko sprzątania dużo potem. Wątpię goj aby na zastępstwo.... no ale zobaczymy . Goj A mąż Ci nie pomaga czy pracuje w weekendy?
 
Do góry