reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Przy niedoczynnosci trudniej schudnąć :/ ja za 2tyg zbadam tsh. Ale miałam śmieszna sytuację, odkładam małego do łóżka, ale co to kaderka mokra, coś mi kapie na stopę, kurcze sąsiad nas zalewa? Patrzę na sufit sucho.... patrzę na siebie a mi z cycka (mam muszle laktacyjna włożona) tak leci mleko ;)
 
reklama
Bo mimo wczesniejszego cycania konsumowal lapczywie mm i szedl spac po nim... chyba juz rozpuscilam dziecko: wisi na piersi, spi w lozku ;)
Bo mm latwiej sie lyka z butelki i dziecko marudzi przy piersi. Przerabialam tp ze starszakiem, bylam tez pewna, ze jest głodny bo marudzi,,krzywi sie przy cycu, a potem je z butelki. 3 dni bez mm i laktacja sie dostosowala (pediatra mi poradzila). Ale to byly 3 dni ciaglego wiszenia na cycu (jescze skok 3 mc doszedł)
 
A to moje ciuszków zakupy:)
W tym sklepie Świat Malucha czy Dziecka koło Ikea jest super, jest wszystko chyba. Mega duży wybór a i ciuszki te same co w Smyku a jednak o 5 zł taniej na sztuce..

Zdjęcie na szybko bo ładuje do prania by już mógł chodzić jak najszybciej :):)

Zobacz załącznik 904608
Ja patomatka nie piorę mu nowych już jakiś czas ;)
 
Kinder ładne ciuszki nabylas :) goj ty z rana z mikim zaprowadzasz starszych do szkoły? Mi się szykuje taki przyszły tydzień aby z małym do przedszkola latać córkę prowadzac.... przez te pobudki w nocy, wstaje ostatnio z bólem głowy :( wszystkie już macie wagę sprzed ciąży? Ja niestety nie :/
Kacpra bo Bartek sam chodzi do szkoły odkąd ma tu blisko...
 
Kinder ładne ciuszki nabylas :) goj ty z rana z mikim zaprowadzasz starszych do szkoły? Mi się szykuje taki przyszły tydzień aby z małym do przedszkola latać córkę prowadzac.... przez te pobudki w nocy, wstaje ostatnio z bólem głowy :( wszystkie już macie wagę sprzed ciąży? Ja niestety nie :/
Ja mam niższa ale nie że dieta czy coś tylko mało przytylam i juz zaraz po porodzie było mniej...
 
Kinder ładne ciuszki nabylas :) goj ty z rana z mikim zaprowadzasz starszych do szkoły? Mi się szykuje taki przyszły tydzień aby z małym do przedszkola latać córkę prowadzac.... przez te pobudki w nocy, wstaje ostatnio z bólem głowy :( wszystkie już macie wagę sprzed ciąży? Ja niestety nie :/
Jutro się zwaze u lekarza aż się boję
 
Wróciłam ze spaceru pięknie jest, obiad i zawoze panny do koleżanki a sama z chłopakami jadę po męża jednak wraca oszaleje z nim.....

Macie moje włosy co robiłam.....
 

Załączniki

  • DSC_2556.JPG
    DSC_2556.JPG
    1,2 MB · Wyświetleń: 132
reklama
Do góry