reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Ja niby po SN a i to opinia moich synów więc b. szczera pierwsze dwa tygodnie chodziłam jak pijana kaczka (to o kaczce dodaje od siebie) bo od leżącej ciąży mięśnie watowate a od ciąży, porodu i ogólnie przez debilny kręgosłup popsuty i nienajlepiej mi trzyma pion. Teraz już lepiej. A to zaraz 6 tygodni stuknie.
Co mi przypomina że do ginekologa wypada się zapisać...

Pokaż ciuszki Kinder.

Ja MUSZĘ chyba kupić młodemu jaki pajac na wychodzenie bo z tygrysa WYRÓSŁ a niebieski, pluszowy from SMYK za ciepły mimo wszystko
Ja kupiłam teho pajaca polarowego w auta a w smyku ciepły fajny
 
A zobaczysz jaką frajdę będziesz mieć z "pierwszych razów" dziecka czy z jego małych osiągnięć szkolno/przedszkolnych.
I to jest to co w macierzyństwie daje siłę - każdy mały cud i każde małe zwycięztwo!
Ja najpierw czekam na uśmiech i gaworzenie brakuje mi tego... A mój już coraz większy bo dziś rano nie śpi tylko w halasie urzęduje z nami w kuchni lezymy w leżaczku oczy wielkie radio gra, dzieci oczywiście duuzo rozmawiają a ten nasluchuje i się przyzwyczaja do naszej codzienności
 
No duże już za dużo gadają, ja mam spokoj rano..... Pomyślę koniecznie coś z mężem ale musimy auto mieć sprawne

Dla nas z racji zawodu chłopa auto to podstawa. Wiec zawsze bus sprawny jakby co [emoji23] i dzieci ile wejdzie :):) ale rozumie Cię. Moje jak pare dni było u mechanika to mnie szlag trafiał pomimo ze było inne w domu. A co dopiero wogole bez.
 
reklama
Do góry