reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2018

Czyli muszę jakas taktykę obrać. To moje pierwsze dziecko i póki co to ono robi z nami co chce :D

Ale mój dokładnie tak samo. Czasem śpi 4 h czasem 1 h. Czasem uda się uspokoić smokiem czasem tylko butla go uspokoi. Noszenie, tulenie to nie dla niego. Czasem mam wrażenie, że z jednej strony to lalka ( bo je, śpi i kupka) a z drugiej jak kot- robi to jak chce i kiedy chce..
 
reklama
:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p
Ostatnie wrzucam już i chowam latopa. Z telefonu nie mogę ahahaha
Prześliczna [emoji7][emoji5][emoji8]
I jak wrażenia ? :)
Pewnie zakochany od pierwszego wejrzenia :)
Nie może się oderwać od niej [emoji16] Ona nam zjawiła się niespodziewanie a gdy mąż usłyszał że będzie to dziewczynka to już całkiem sfiksował [emoji23] Tylko do niej Księżniczka mówi, nawet nie po imieniu [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Ale mój dokładnie tak samo. Czasem śpi 4 h czasem 1 h. Czasem uda się uspokoić smokiem czasem tylko butla go uspokoi. Noszenie, tulenie to nie dla niego. Czasem mam wrażenie, że z jednej strony to lalka ( bo je, śpi i kupka) a z drugiej jak kot- robi to jak chce i kiedy chce..
Wypisz wymaluj mój:D tyle że moj na cycu i uspokaja to tylko cyc. wiec meza rola jest ba ten moment niewielka. myślałam że chociaż bedzie lubił noszenie ale chyba jest za mały na to.
 
Nie wiem ma być dżentelmen, czuły, taktowany, profesjonalny, przystojny wszystko w jednym!!!! A mój jak się nie ogarnie to nie wiem! Jutro gdzieś wybywam! Czyli nie tylko ja tak mam????? Weźcie mnie sprowadzcie na ziemię bo fiksuje! W sobotę chociaż przystojniak ginekolog mój mnie pomaca:D a się okazało że on zaledwie rok starszy ode mnie....

A to ja splawilam w tamtym roku takiego ... i tak teraz patrzę i myśle ze mojemu mężowi tez nic z tego nie brakuje . Na romans to prawie każdy taki potrafi być a w prawdziwym życiu to i książę czasem sie wkurzy czy nas wkurzy ... to Twój co nie tak robi ?
 
O matko...przykro sie cos takiego czyta... współczuję Ci bardzo. Zapewne dzieki temu jestes tak silna kobieta.

Całe życie musiałam sobie radzic sama. Nawet o okresie mi nie mówiła nic tyle co z książek wiedziałam To już ojciec bardziej pomagał choć tez pił ale miał wszystko pod kontrola, doradzał i chodził do lekarza z nami. Nie miał łatwego charakteru ale teraz to rozumiem. Wszystko robił w domu gotował piekł Nie kapał nas tylko to matka musiała być trzeźwa czasem się zdarzało;)
 
Czyli muszę jakas taktykę obrać. To moje pierwsze dziecko i póki co to ono robi z nami co chce :D
A to też moje pierwsze dziecko :)
I uwierz też on tu rządzi , chce cyca ma cyca , chce spać śpi , nie chce to czytamy baję , leży w bujaczku albo inaczej próbuje go zabawiać , chce na ręce to nosimy, tulimy , lulamy ale to wiadomo to jest tylko maleńkie dziecko , ma swoje potrzeby które trzeba zaspokoić :) A rytm dnia czyli w tym wypadku jedynie kąpiel jest o 19 , reszta według jego potrzeb :)
 
reklama
Ale mój dokładnie tak samo. Czasem śpi 4 h czasem 1 h. Czasem uda się uspokoić smokiem czasem tylko butla go uspokoi. Noszenie, tulenie to nie dla niego. Czasem mam wrażenie, że z jednej strony to lalka ( bo je, śpi i kupka) a z drugiej jak kot- robi to jak chce i kiedy chce..

Moj to samo, dlatego nie ogarniam na razie jak mam sie umowic z kims na konkretna godzine [emoji85][emoji85][emoji85]
 
Do góry