reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Bo to taki wiek u nas! Ja też już ciśnienia nie mam najważniejsze dziecko i jakoś im starsza tym więcej cierpliwość mam, prędzej czy później chatę się ogarnie.....
Dokładnie z jednej strony więcej jakiegoś takiego życiowego luzu i bez spiny i też wydaje mi się że to kwestia wiosen przebytych ;) jakoś tak człowiek tyle razy próbował powyżej cycków skakać i tylko się poobijał wiec.
 
Nocne karmienie przede mną mała obudziła się pół godziny szybciej i nie śpi tylko oczy otwarte i patrzy A ja mam jeszcze 30min do podania jej jedzenia ona wielce aktywna ale w nocy, bo w dzień to prześpi cały
 
Nocne karmienie przede mną mała obudziła się pół godziny szybciej i nie śpi tylko oczy otwarte i patrzy A ja mam jeszcze 30min do podania jej jedzenia ona wielce aktywna ale w nocy, bo w dzień to prześpi cały
Ja w nocy nie liczę mu co ile mam dać jak się budzi to znaczy że chce mój by w życiu nie zaczekal prędzej by cały 8 rodzinny budynek wybudzil hehe
 
Ja nie wiem JAK on sika ale znosi caaaaly mokry! Całe body i nawet prześcieradło, rano muszę mu zmienić teraz podlozylam pieluszke, taki nocne przebieranki go wybudzaja a wiadomo jaki mój wrażliwy na przewijanie i ubieranie:errr: on tego siusiaka małego ma ciągle do góry zadartego.. .
 
reklama
Również witam na nocnej zmianie [emoji23] moja zjadła 2 cyce, ulała świeżym mlekiem, dałam teraz jej smoka i zasypia... W między czasie oczywiście zmiana pieluchy była z osraniem podkładu bo zawsze kładę podkład.
 
Do góry