reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Jak rano o 7 wyszłam z domu tak dopiero wróciliśmy... 2,5 h trwała wyprawa do weta, pies tak płakał,Kamil go trzymał a weterynarz do mnie bym więcej do niego mówiła, bym uspokajała go i ciagle mnie pouczała, że słabo do niego mówię...
A mi się tak smutno zrobiło, że nie dość ze nie urodziłam dziś, to jeszcze pies mi płacze na ręku ( bo jednak mocno złamał tego pazura) a ta mi mówi, że słabo psa uspokajam :(:(
 
reklama
Ładnie i ile włosków na główce [emoji12] moja tak nie ma A szkoda chciałabym żeby miała więcej [emoji6] a jak Ty karmisz tym mm?
Te włosy i tak się wycierają jak ma mniej i jasne to nie widać tych łysych placków potem :-D u mnie Bartek miał ciemne u szybko mu rosły a po bokach był w pewnym momencie łysy wyglądał komicznie.
 
Jak rano o 7 wyszłam z domu tak dopiero wróciliśmy... 2,5 h trwała wyprawa do weta, pies tak płakał,Kamil go trzymał a weterynarz do mnie bym więcej do niego mówiła, bym uspokajała go i ciagle mnie pouczała, że słabo do niego mówię...
A mi się tak smutno zrobiło, że nie dość ze nie urodziłam dziś, to jeszcze pies mi płacze na ręku ( bo jednak mocno złamał tego pazura) a ta mi mówi, że słabo psa uspokajam :(:(
To masz przedsmak opieki okołoporodowej ;)
 
Jak rano o 7 wyszłam z domu tak dopiero wróciliśmy... 2,5 h trwała wyprawa do weta, pies tak płakał,Kamil go trzymał a weterynarz do mnie bym więcej do niego mówiła, bym uspokajała go i ciagle mnie pouczała, że słabo do niego mówię...
A mi się tak smutno zrobiło, że nie dość ze nie urodziłam dziś, to jeszcze pies mi płacze na ręku ( bo jednak mocno złamał tego pazura) a ta mi mówi, że słabo psa uspokajam :(:(
Śmieszna jakaś ta weterynarz :/ tylko niepotrzebnie cię dołowała. Jak psa bardzo boli to piszczy :/
 
Carmen ty dajesz mleko w proszku czy takie gotowe rozrobione co w szpitalu dają? Bo ja kupiłam 10 mlek bo myślałam że muszę a okazało się że dawali mi dla małego i teraz je zużywam w domu ale zastanawiam się czy ono nie jest bardziej lekkie /za chude???? Bo to nie możliwe żeby mój zjadł o 20 i obudził się z rykiem 22 okazało się że byl głodny po dwóch godzinach!
 
Te włosy i tak się wycierają jak ma mniej i jasne to nie widać tych łysych placków potem :-D u mnie Bartek miał ciemne u szybko mu rosły a po bokach był w pewnym momencie łysy wyglądał komicznie.
Aha czyli tak czy inaczej muszę nowe wyrosnąć [emoji6] zawsze mnie ciekawiło ja te dzieciaczki z czupryna na głowie czy im to zostaje , a jednak nie .
 
reklama
Carmen ty dajesz mleko w proszku czy takie gotowe rozrobione co w szpitalu dają? Bo ja kupiłam 10 mlek bo myślałam że muszę a okazało się że dawali mi dla małego i teraz je zużywam w domu ale zastanawiam się czy ono nie jest bardziej lekkie /za chude???? Bo to nie możliwe żeby mój zjadł o 20 i obudził się z rykiem 22 okazało się że byl głodny po dwóch godzinach!
Ja daję bebilon 1 (nutrilon 1) hol
Mleko w proszku to jest 800g puszka , mi w szpitalu podali już takie gotowe w malutkich buteleczkach, jednorazowe , wydaje mi się że za mało zjada może dlatego , bo ja no musiałam teraz mała budzić na jedzenie po 3,5h i dalej śpi właśnie zjadła
 
Do góry