reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Moje trwało może 5 sekund dwie krople i po wszystkim. Nie było już plamienia i dzidziusia w brzuszku na drugi dzień.
Nikomu nie życzę.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Lekarze i pielęgniarki na IP są po to by udzielić pomocy każdemu. Nie ma dla mnie znaczenia czy to plamienie czy zawał są po to by pomagać ludziom!!!


Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Oczywiście że tak..ale jeśli nie ma bezpośredniego zagrożenia życia to można się umówić spokojnie do lekarza? Nawet prywatnie? No ale ja już chyba jestem za tym innym systemem opieki zdrowotnej
 
kkk - wiem, że chcesz dobrze, ale weź pod uwagę, że jest milion różnych sytuacji. Ktoś owszem, może mieć plamienie, bo nadżerka, ale każde trzeba sprawdzić.
Każdy robi jak uważa. Jeśli ja będę miała plemienie w czasie spodziewanej miesiączki np to nie będę biegla na ip tylko poczekam na swoją kolej i zapisze się do swojego lekarza.
 
Każdy robi jak uważa. Jeśli ja będę miała plemienie w czasie spodziewanej miesiączki np to nie będę biegla na ip tylko poczekam na swoją kolej i zapisze się do swojego lekarza.
Ja jestem już prawie miesiąc czasu po spodziewanej miesiączce

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale dlaczego ktoś ma iść prywatnie skoro płaci podatki i ma takie samo prawo korzystać z IP jak każdy jeden pacjent.
I nie popadamy ja na temat plamienie mam swoje zdanie i je tylko wyraziłam nikt nie musi się do tego stosować. Piszę tylko co Ja bym zrobiła. Bo wiem jak boli strata dziecka ,które wyrywają ci na żywca bo znieczulenie nie działało!!! Tyle mojego zdania na ten temat.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do 3miesiecy..czasem nawet i dłużej. Moja kuzynka miała przez 5miesiecy małe plemienie w czasie właśnie kiedy miesiączka miała się pojawić
Pierwszym objawem ciąży jest brak miesiączki może być plamienie w czasie zagnieżdżenia późniejsze plamienia nie są naturalne

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A ja uważam że każde plemienie które nie trwa dłużej niż parę dni to normalne..( plemienie A nie krwawienie) uważam że są ludzie bardziej potrzebujący tej pomocy
Nie, plamienie w ciąży nie jest normalne i nie bierze się znikąd. Owszem, może świadczyć o czymś niegroźnym, a może świadczyć o czymś bardzo złym. W takim wypadku lepiej pojechać na izbę przyjęć o raz za dużo, niż o raz za mało. Od tego ona jest. Nie chodzi o pogotowie ratunkowe, tylko o izbę przyjęć na oddziale położniczym.
 
Do góry