reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Dziękuję :-) :)
Psychicznie dużo lepiej niż wczoraj. Naprawdę dziękuję wam dziewczyny za wczorajsze wsparcie, dziś zupełnie inaczej na wszystko patrzę, bardziej pozytywnie.
Jeśli chodzi o objawy ciąży, to mało mi dokuczają stadarcik 1 trymestru.
 
reklama
Nie wiem jak Wy na to patrzycie ,ale Ja uważam ,że każde plamienie w ciąży jest niebezpieczne dla kropki. I nie ma co zwlekać tylko zbierać się i jechać sprawdzić co się dzieje.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
A ja uważam że każde plemienie które nie trwa dłużej niż parę dni to normalne..( plemienie A nie krwawienie) uważam że są ludzie bardziej potrzebujący tej pomocy
 
A ja uważam że każde plemienie które nie trwa dłużej niż parę dni to normalne..( plemienie A nie krwawienie) uważam że są ludzie bardziej potrzebujący tej pomocy
Mi wczoraj ginekolog powiedziała że jeżeli zacznę plamić od razu mam jechać na ip

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja miałam dwie plamki beżowe i serduszko już przestało bić.... Także nie zgodzę się.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To współczuję..
Mi mówili że plemienia ( nie krwawienia)mogą występować jeszcze przez jakiś czas w okresie spodziewanej miesiączki. Może być to efekt nadzerki itp nie niepokojących. Oczywiście mówię tu o plamieniach jednorazowych A nie takich które utrzymują się niewiadomo ile ;)
 
Lekarze i pielęgniarki na IP są po to by udzielić pomocy każdemu. Nie ma dla mnie znaczenia czy to plamienie czy zawał są po to by pomagać ludziom!!!


Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
kkk - wiem, że chcesz dobrze, ale weź pod uwagę, że jest milion różnych sytuacji. Ktoś owszem, może mieć plamienie, bo nadżerka, ale każde trzeba sprawdzić.
 
Do góry