reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Rodziłam ze swoich skurczów . Miałam mocne bóle.krzyzowe. doszłam chyba do 7 cm. I mała nie chciała wbić się w kanał rodny. Odeszły zielone wody. Zrobili mi cesarkę. Ale musiałam dostać troszkę oksytocyny przed CC. Masakra. Gdyby mała.byla niżej to świetnie bym dała radę. Ale jestem bardzo szczęśliwa. W sumie wszystko 13 h trwało.
Poród.masakryczny. ale.wiem ,że zrobię to kolejny raz . [emoji7]
Ważne, że już jesteście razem. Takie maleństwo wynagradza każdy ból. Szybkiego powrotu do siebie [emoji8]
No to dostałam zadanie a mimo objaśnienia obok i tak nie kumam [emoji15] tempa jestem jak bum cyk cyk [emoji23][emoji23][emoji23]Zobacz załącznik 899655
Od 9:00 liczysz 10 ruchów. Zaznaczasz kwadracik z godziną, w której wystąpił 10. ruch. I do dnia następnego czekasz do 9:00 i od nowa :)
 
Mój miał tachykardie na ktg przez to, że mega się wiercił. Przez to powtarzane następnego dnia, tam znów jeden spadek tętna. Kolejne ktg po pół godziny ok, wieczorem w szpitalu ok. Dwa dni później sam postanowił wyleźć, a raczej wody postanowiły odejść i całe szczęście, bo bym osiwiała i na ktg miałam jeździć co dwa dni. Przy porodzie to był Total kosmos z tętnem, więc dobrze, że wyszedł dwa tygodnie przed terminem.
A Ty dobrze, że jesteś pod kontrolą, skoro coś jest na rzeczy. Daj znać co stwierdzą.

Goj a to pech... A kto z synkami został?
Matka moja ma urlop...
 
4100 , 57 cm [emoji7] CC
Helenka. Odezwę się później. Zobacz załącznik 899646
Nareszcie! Jest :) Gratuluję, Marta!
W końcu jest mała Bunia :):)
Chyba najbardziej wyczekane dziecko z forum :)
Gratulacje [emoji324][emoji324][emoji324]
Helenka zdecydowanie pobiła rekord jeśli chodzi o czas przychodzenia na świat - kiedy to się zaczęło? Od dawna codziennie wszystko wskazywało na to, że to teraz zaraz już :)
13h? Gdzie tam :D To trzeba w tygodniach liczyć ;)
 
Zaktualizowana lista wrześniowych mam czekających na rozpakowanie:
AgulaK82
aniach85
Carmi
D_dream
dareczka1994
Dominika_92
Inka90
KINDERBUENOO88
klaraklara
Marciątko
RooibosGirl
Shaggy
tola_tola

Coraz mniej nas :)
 
A co u Nas.
Mam chwilkę bo po 1 szpitalu wróciłam na chwilę do domu głodna i zmęczona.

Muszę ogarnąć co się da bo huk wie co z nami zrobią na Madalińskiego bo tam na patologii noworodka nie ma łóżek dla matek więc nie wiem co oni kombinują...

Generalnie na Żwirki brzuch był ok. Młody pierdzi jak stary. Tu jednak osłuchowo już nie było tak zajebiście jak w przychodni. Bo mu rzęzi w płucach no ale młody ma katar może to stąd... pytali czy kaszle ale nie kaszle. No i generalnie czepiają się żółtaczki. Nie zrobili mu badań ani testu bilurbiny nic. Chcieli nam karetkę wołać ale ja z wózkiem to mówię że na Madalińskiego mam 4 przystanki i czy mogę pojechać z domu bo jak mam się tarabanić no to powiedzieli że spoko. Napisał mi epikryzę mam pokazać tam. Denerwuje mnie to wszystko... A młody po tych wycieczkach cały dzień śpi poza cycaniem więc będę miała ZAJ..STĄ noc... normalbie bomba bo zasypiam na chodząco a nie odeśpie jak znam życie.. także fajnie.
 
reklama
Do góry