reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

A w ogóle gdybym wiedziała że nie zrobią mu żadnego badania poza macaniem i oglądaniem to bym nie tłukła się na te Żwirki tylko od razu na Madalińskiego. Ryczeć mi się ze złości chce... W sumie też zła na siebie jestem bo mogłam w zeszłym tygodniu jechać sprawdzić że on ciągle żółty.

Mam burdel w głowie.
 
reklama
A w ogóle gdybym wiedziała że nie zrobią mu żadnego badania poza macaniem i oglądaniem to bym nie tłukła się na te Żwirki tylko od razu na Madalińskiego. Ryczeć mi się ze złości chce... W sumie też zła na siebie jestem bo mogłam w zeszłym tygodniu jechać sprawdzić że on ciągle żółty.

Mam burdel w głowie.
Gosiu nie obwiniaj się to oni są do dupy że tej jednej doby Was nie zatrzymali by się upewnić.
 
Rodziłam ze swoich skurczów . Miałam mocne bóle.krzyzowe. doszłam chyba do 7 cm. I mała nie chciała wbić się w kanał rodny. Odeszły zielone wody. Zrobili mi cesarkę. Ale musiałam dostać troszkę oksytocyny przed CC. Masakra. Gdyby mała.byla niżej to świetnie bym dała radę. Ale jestem bardzo szczęśliwa. W sumie wszystko 13 h trwało.
Poród.masakryczny. ale.wiem ,że zrobię to kolejny raz . [emoji7]
Gratulacje . Jesteś mega dzielna mamą
 
No rozumiem Ciebie bo nawet Ty nie będziesz mogła przy nim być [emoji852]️ kuźwa konowały jedne [emoji35]
NIE WYOBRAŻAM SOBIE ZOSTAWIĆ GO TAM SAMEGO to nie wchodzi w grę ani pod względem karmienia ani psychicznym... żadnym nie i koniec niech mi wypożycza lampe do naswietlen czy cos...
 
reklama
Do góry