reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Cześć dziewczyny, ja jednak mam dzisiaj wizytę u mojego gina. Jak dowiedział się o ciąż poprosił, żeby się pojawić, żeby dokonać ogólnego oglądu. Jestem w wielkim stresie, a muszę wytrzymać do wieczora!
Muszę wprowadzić się w stan bezmyślności.

*Ewarut, będzie dobrze! Trzeba myśleć pozytywnie, bo się człowiek zadręczy!

*Alkihisa, trzymam kciuki baaardzo mocno!

*Neliel, witaj na pokładzie :D! Który masz aktualnie TC?

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
*Marciątko, może to będzie mało pocieszające, ale też nie mam żadnych objawów, poza bólami brzucha a'la okresowe/owulacyjne i minimalnie bardziej wrażliwymi piersiami (chociaż tego nie jestem pewna...;)).

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny proszę wesprzyjcie trochę... maluch chory na antybiotykach o czym już Wam pisałam. Dzisiejsza noc to apogeum: pobudki co 2h (22, 00, 2, 4, 6) po obudzeniu 30min ssania piersi a potem godzina płaczu i wicia się. W jednym kawałku spałam 30min, ehhh. Wczoraj i dzisiaj od rana akceptowane są tylko moje ręce - odłożony zanosi się, drzemki na mnie, nie obok. Nie wiem jak dać radę [emoji22] nie jem, nie pije, nie korzystam z toalety przez 10-11h zanim mąż nie wraca z pracy... nie mogę się zdrzemnać, no nic nie mogę i mam dość. Piersi podczas karmienia tak bolą, że płaczę, potem ogromne kłucie brzucha- jakiś kosmos ostatnie kilka dni- nie wyrabiam [emoji24][emoji24][emoji24]
 
Czyli wychodzi na to że jak mam okres wypowiedzenia 2 tyg to o ciąży i tak mogę powiedzieć dopiero w połowie lutego? Dzizas.

piu3w1d3gdjez5tu.png
To zależy czy chcesz pracować dłużej czy idziesz na l4. Będąc na l4 nie mogą Ci wręczyć wypowiedzenia. Ale jak chcesz pracować to lepiej się wstrzymać. Wredny pracodawca mógłby wręczyć wypowiedzenie i umowa kończyłaby się przed upływem 12 tc.

Takie wypowiedzenie oczywiście można by podważyć w sądzie ale tu już musiałabyś mieć ochotę na proces :)

f2w3csqvilsnamac.png
 
Aia - a to czemu lekarz się tak zmartwił, że już chce Cię widzieć?
Generalnie chyba taką ma praktykę. Zawsze mnie zapraszał wcześniej, koło 5-6 tyg. To tylko ja sobie w tej ciąży założyłam, że poczekam, ale stwierdził, że woli zobaczyć, czy pęcherzyk jest, czy jest w dobrym miejscu itd. Serducha jeszcze nie będzie, bo to dopiero 5t+5dni ;), ale właśnie oglądu ogólnego można dokonać. Co lekarz, to inna praktyka - ciążowa taktyka :).





Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny proszę wesprzyjcie trochę... maluch chory na antybiotykach o czym już Wam pisałam. Dzisiejsza noc to apogeum: pobudki co 2h (22, 00, 2, 4, 6) po obudzeniu 30min ssania piersi a potem godzina płaczu i wicia się. W jednym kawałku spałam 30min, ehhh. Wczoraj i dzisiaj od rana akceptowane są tylko moje ręce - odłożony zanosi się, drzemki na mnie, nie obok. Nie wiem jak dać radę [emoji22] nie jem, nie pije, nie korzystam z toalety przez 10-11h zanim mąż nie wraca z pracy... nie mogę się zdrzemnać, no nic nie mogę i mam dość. Piersi podczas karmienia tak bolą, że płaczę, potem ogromne kłucie brzucha- jakiś kosmos ostatnie kilka dni- nie wyrabiam [emoji24][emoji24][emoji24]
Kochana, wirtualnie ściskam. Znam ten ból. Jestem mamą rok po roku...Jak zaszłam w ciążę z synkiem córeczka miała 7 miesięcy...To było karkołomne momentami. Też bywało, że całe dnie spędzała na moich rękach, na mnie. Nosiłam ją do końca ciąży, bo zaczęła chodzić sama dopiero na 14 miesięcy! Tak to niestety jest, a potem jest jeszcze gorzej :p. Ale to jak dzieciaki się razem chowają, kochają i bezgranicznie potrzebują rekompensuje wszystkie straty psychiczne, które takie macierzyństwo z niewielką różnicą wieku niesie za sobą. Głowa do góry! Będzie pięknie, zobaczysz :). A ile ma córcia?

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dlaczego? Ja tam jestem z tego powodu szczęśliwa że nie muszę non stop biegać do wc(oby jak najdluzej) u mnie tylkonabrzmiale piersi ale bez jakiegoś super bolu

KKK u mnie to samo, pod wieczór trochę piersi mocniej bolą, pozatym jeszcze klucia. I to wszystko. Wszystko mogę jeść, ani razu nie zwymiotowalam. Jeśli tak będzie przebiegała ciąża jak do tej pory to mogę mieć gromadke dzieci, jeszcze zależy co powiem po porodzie :p
 
reklama
Kochana, wirtualnie ściskam. Znam ten ból. Jestem mamą rok po roku...Jak zaszłam w ciążę z synkiem córeczka miała 7 miesięcy...To było karkołomne momentami. Też bywało, że całe dnie spędzała na moich rękach, na mnie. Nosiłam ją do końca ciąży, bo zaczęła chodzić sama dopiero na 14 miesięcy! Tak to niestety jest, a potem jest jeszcze gorzej :p. Ale to jak dzieciaki się razem chowają, kochają i bezgranicznie potrzebują rekompensuje wszystkie straty psychiczne, które takie macierzyństwo z niewielką różnicą wieku niesie za sobą. Głowa do góry! Będzie pięknie, zobaczysz :). A ile ma córcia?

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Synek i ma właśnie 7,5mc [emoji5] ja to wszystko wiem, tylko dzisiaj brak mi siły fizycznej i przez to psychicznie padam... potrzebuję trochę wsparcia i dziękuję Ci bardzo [emoji9] [emoji9][emoji9]
 
Do góry