reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

O globulkach powiedział mi gin w 1 ciąży gdy zapytałam o basen. Ja z basenu zupełnie zrezygnowałam. Musisz zapytać swojego lekarza od kiedy można stosować.
Jeśli chodzi o adapter ja sama mam besafe kupiłam używany bo nowe są drogie.
 
reklama
@tola_tola Ja też planuję zacząć od 2 trymestru, zakupiłam na razie płytę Lewandowskiej i nawet ona pisze że zaczęła dopiero od 10 tygodnia, na teraz zostaje nam chyba cwiczenie mięśni Kegla i ew. wzmacnianie tych podtrzymujacych piersi ;-)
Chcialabym bardzo na basen chodzić ale zawsze jak raz na ruski rok poszlam to miałam jakieś infekcje wiec boję się bardzo - @Aleczka te globulki są dozwolone juz na naszym etapie ciąży ?
A co do adaptera to macie może jakieś sprawdzone lub takie ktorych unikać?

oar8vfxmot2h0mys.png
Z BeSafe jest fajny, ale ma trzymadlo między nogami, więc raczej do spodni. Mimo wszystko to mój faworyt, że wzgledu, że pas najbardziej omija tkanki miękkie i skupia się na kolcach biodrowych. Niezależnie czy z adapterem, czy bez, nie zapominajcie o MOCNYM dociągnięciu pasa biodrowego już po zapięciu pasa :)
 
O globulkach powiedział mi gin w 1 ciąży gdy zapytałam o basen. Ja z basenu zupełnie zrezygnowałam. Musisz zapytać swojego lekarza od kiedy można stosować.
Jeśli chodzi o adapter ja sama mam besafe kupiłam używany bo nowe są drogie.
Zapytam na pewno, choć jeszcze nie wiem czy zaryzykuję z basenem..
Ja kupiłam tez wlasnie wczoraj besafe też używany, ale nie rozeznawalam tematu więc nie wiem jakie sa rankingi;)
 
dziewczyny a co z aktywnością fizyczną?planujecie?ja mam nadzieję że wszystko będzie ok.chcialabym chodzić na aqua aerobik dla ciężarnych lub zwykły basen..

c55f0dw4ay49a7ki.png
Ja planuje ale się zebrać nie mogę.. narazie robię sobie spacerki 40min do godzinki ale od tego tygodnia zamierzam też na basen chodzić
 
@tola_tola Ja też planuję zacząć od 2 trymestru, zakupiłam na razie płytę Lewandowskiej i nawet ona pisze że zaczęła dopiero od 10 tygodnia, na teraz zostaje nam chyba cwiczenie mięśni Kegla i ew. wzmacnianie tych podtrzymujacych piersi ;-)
Chcialabym bardzo na basen chodzić ale zawsze jak raz na ruski rok poszlam to miałam jakieś infekcje wiec boję się bardzo - @Aleczka te globulki są dozwolone juz na naszym etapie ciąży ?
A co do adaptera to macie może jakieś sprawdzone lub takie ktorych unikać?

oar8vfxmot2h0mys.png
Mi gin ze względu na częste infekcje nakazał brać lactovaginal. Mówił że są one bezpieczne...
 
Przepraszam że się wtrące do Was ale tak przeglądałam forum i pomyślałam że wpadnę do wrzesniowek- sama urodziłam we wrześniu 2016 :) nawet kojarzę jedną znajomą z październikowek, pozdrawiam :D
Czytam o tym leżeniu na lewym boku i chciałabym Wam podpowiedzieć że mamaginekolog mówi u siebie na blogu(poczytajcie, warto:)), że można spać i na lewym i na prawym boku, na plecach i na brzuchu jeśli tylko Wam tak jest dobrze spać :) podobno organizm kobiety sam wie, kiedy jest wszystko dobrze , a gdy dzieje się coś nie tak to reaguje, źle jej w takiej pozycji i się przekręca :) także dziewczyny , myślę że spokojnie możecie spać na którym boki chcecie, a na pewno teraz, kiedy tych brzuszków jeszcze nawet nie widać :) trzymam za Was kciuki &&
 
reklama
Do góry