reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Ja tą poduchę do spania bardzo lubiłam. Najwygodniej mi się na niej spało, choć spanie na lewym boku to była dla mnie zmora.
 
dziewczyny a co z aktywnością fizyczną?planujecie?ja mam nadzieję że wszystko będzie ok.chcialabym chodzić na aqua aerobik dla ciężarnych lub zwykły basen..

c55f0dw4ay49a7ki.png
 
dziewczyny a co z aktywnością fizyczną?planujecie?ja mam nadzieję że wszystko będzie ok.chcialabym chodzić na aqua aerobik dla ciężarnych lub zwykły basen..

c55f0dw4ay49a7ki.png
Ja planuję pójść na fitness dla ciężarnych jak tylko będę na L-4 bo w mojej okolicy jest przedpoludniem.
Jeśli chcesz chodzić na basen pamietaj o globulkach dopochwowych, przeciwko bakteryjnym.
 
reklama
Do góry