reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Carmelek bardzo mi przykro, mocno ściskam!

Dziewczyny ja tez słabo się odzywam bo tez męczą mnie mdłości. Budzę się i już sa tak do 12 później od tej 12 do 15 mam chwile przerwy a później od 15 znowu na maksa.
Do tego wczoraj już drugi raz serce walilo mi tak mocno ze czułam je w gardle. Przy tym zmierzyłam sobie ciśnienie i było 129/96 88. Macie takie kołatanie serca? Ja się czułam jakbym biegała po schodach a wtedy leżałam...

Widzę, ze dzisiaj u wielu dzień pod tytułem kłótni;) u mnie narazie spokój, ale to jeszcze nie koniec dnia Heh :)

Aleksandra ale jaja, swoją droga fajnie mieć bliska osobę z dzieckiem w podobnym wieku :)

Jutro wizyta... zaczynam się stresowac, ale jednocześnie mysle pozytywnie :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Haha! odebrałam od siostry moją poduchę ciażową i pas samochodowy:-) :)
Tym mamom, które nie są w temacie- w ciąży powinno się spać głównie na lewym boku. Gdy brzuch staje się coraz większy warto zaopatrzyć się w poduchę do spania na boku (kojec - tak nazywa to producent).
Bardzo to wygodne,:blink: w poprzedniej ciąży toczylismy z mężem boje o tę poduchę :biggrin2:
A adapter do pasa samochodowego to kwestia bezpieczeństwa i bardzo was wszystkie namawiam do nabycia takowego.:-) :)
 
Carmelek bardzo mi przykro, mocno ściskam!

Dziewczyny ja tez słabo się odzywam bo tez męczą mnie mdłości. Budzę się i już sa tak do 12 później od tej 12 do 15 mam chwile przerwy a później od 15 znowu na maksa.
Do tego wczoraj już drugi raz serce walilo mi tak mocno ze czułam je w gardle. Przy tym zmierzyłam sobie ciśnienie i było 129/96 88. Macie takie kołatanie serca? Ja się czułam jakbym biegała po schodach a wtedy leżałam...

Widzę, ze dzisiaj u wielu dzień pod tytułem kłótni;) u mnie narazie spokój, ale to jeszcze nie koniec dnia Heh :)

Aleksandra ale jaja, swoją droga fajnie mieć bliska osobę z dzieckiem w podobnym wieku :)

Jutro wizyta... zaczynam się stresowac, ale jednocześnie mysle pozytywnie :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja przed usg miałam 135-90-92 i Pani mi powiedziała że to normalne może trochę puls za wysoki więc dla mnie takie ciśnienie to norma. Ja za to strasznie szybko się mecze dziś.. :/
 
Ja wczoraj wylądowałam w szpitalu... drugie poronienie, nie wiem jak się kolejny raz pozbieram. Powodzenia dziewczyny!
Przykro mi kochana :(( trzymaj się :****

f2w3csqvilsnamac.png
 
Haha! odebrałam od siostry moją poduchę ciażową i pas samochodowy:-) :)
Tym mamom, które nie są w temacie- w ciąży powinno się spać głównie na lewym boku. Gdy brzuch staje się coraz większy warto zaopatrzyć się w poduchę do spania na boku (kojec - tak nazywa to producent).
Bardzo to wygodne,:blink: w poprzedniej ciąży toczylismy z mężem boje o tę poduchę :biggrin2:
A adapter do pasa samochodowego to kwestia bezpieczeństwa i bardzo was wszystkie namawiam do nabycia takowego.:-) :)
Mnie poducha doprowadzala do szału. Ale spałam na lewym boku,bo lubię. Choć najlepiej na brzuchu [emoji16].
A pas, Oooo tak! Rewelacyjna sprawa.

3jgxugpjji86cg4t.png
 
Carmelek bardzo mi przykro, mocno ściskam!

Dziewczyny ja tez słabo się odzywam bo tez męczą mnie mdłości. Budzę się i już sa tak do 12 później od tej 12 do 15 mam chwile przerwy a później od 15 znowu na maksa.
Do tego wczoraj już drugi raz serce walilo mi tak mocno ze czułam je w gardle. Przy tym zmierzyłam sobie ciśnienie i było 129/96 88. Macie takie kołatanie serca? Ja się czułam jakbym biegała po schodach a wtedy leżałam...

Widzę, ze dzisiaj u wielu dzień pod tytułem kłótni;) u mnie narazie spokój, ale to jeszcze nie koniec dnia Heh :)

Aleksandra ale jaja, swoją droga fajnie mieć bliska osobę z dzieckiem w podobnym wieku :)

Jutro wizyta... zaczynam się stresowac, ale jednocześnie mysle pozytywnie :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Z tym waleniem serca wspolczuje.. mam tężyczkę i dość często mam takie napady... potrafie miec puls ponad 100 w spoczynku i do tego dochodzi lęk.. chociaz odkad sie mocno suplementuje zdarza mi sie to coraz rzadziej[emoji25]

A za wizytę trzymam kciuki![emoji1364]


 
Ooo mi z kolei poducha do spania w pierwszej ciąży nie przypadła do gustu, za to do karmienia, jak najbardziej. Mam duże piersi, młoda miała skrocone wędzidełko podjęzykowe (o czym, notabene, dowiedziałam się dopiero po 4,5 miesiącach karmienia rozooranymi do krwi brodawkami) i jedyne pozycje jakie wchodziły w grę, to pozycje grawitacyjne, przy czym "spod pachy" królowała, a do tego poduszka była mi niezbędna :)
 
reklama
Do góry