reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Dzień dobry w czwartek :)

Za wszystkie rodzące dziś trzymam kciuki :) za te planowane i te co może same się rozpoczną ;)

Mi zostało 19 dni, jadę do ginekologa ale pewnie nic wielkiego mi nie powie.
A potem mam kosmetyczkę i pedicure. Mani w weekend stwierdziłam ze zrobię sobie sama bo mam sprzęt do hybryd i dość wyboru koloru ale do teraz za to się nie zabrałam i nigdzie nie ma miejsc by się zapisać :(
Ja mam okropne paznokcie i musza być zaopiekowane, zwłaszcza do porodu gdy pewnie poczucie wartości spadnie :(

Ja to teraz wychodzę z domu rano ( jak teraz) i wracam koło północy, K się śmieje ze zachowuje się tsk jakby moje życie zaraz miało się skończyć :p
Ale chce WSZYSTKO zrobić WSZYSTKICH odwiedzić, także coś w tym jest:)
 
reklama
Ale jestem trochę w szoku. Bo tyle nas tu na forum i ten wrzesień poza cesarkami wygląda blado..;) myślałam że codziennie będziemy kogoś witać..

Jakieś skurcze mnie łapią.. hehe.. I znów się boję pod prysznic.. wrrr.. niech ta moja mała chociaż do terminu poczeka..
No nic.. brudna chodzić nie będę.. :p
 
Mi zaczęli podawać oxy o 12, skurcze się rozkrecaly..O 16 przebiła pęcherz i już od 17 na porodówkę.. O 20.10 już tulilam D..
Mi oxy podali o 8, o 11 dopiero zaczęły się konkretne skurcze o 13 już były mega bolące i też przebicie pęcherza płodowego a 14:05 już też tuliłam synka [emoji16]
Oxy to nic strasznego, owszem wszystko zależy od organizmu kobiety [emoji6]
 
No ja właśnie nie wiem wydaje mi się że mam czasami skurcze bo nie wiem jak one bolą ale mam czasami bole miesiaczkowe , i twardnienia brzucha
emoji53.png
co do czopa to też nie wiem nic nie umiem tam zaobserwować ale napewno nie jest to nic dużego skoro ciężko mi rozróżnić. A Tobie życzę żeby wyszedł w Twoje urodziny, to będziecie sobie razem obchodzić super !
emoji5.png
emoji6.png
Właśnie się śmialismy z mężem że jak będzie niegrzeczny to za karę będzie miał z matką imprezę organizowaną:)
 
Dzień dobry w czwartek :)

Za wszystkie rodzące dziś trzymam kciuki :) za te planowane i te co może same się rozpoczną ;)

Mi zostało 19 dni, jadę do ginekologa ale pewnie nic wielkiego mi nie powie.
A potem mam kosmetyczkę i pedicure. Mani w weekend stwierdziłam ze zrobię sobie sama bo mam sprzęt do hybryd i dość wyboru koloru ale do teraz za to się nie zabrałam i nigdzie nie ma miejsc by się zapisać :(
Ja mam okropne paznokcie i musza być zaopiekowane, zwłaszcza do porodu gdy pewnie poczucie wartości spadnie :(

Ja to teraz wychodzę z domu rano ( jak teraz) i wracam koło północy, K się śmieje ze zachowuje się tsk jakby moje życie zaraz miało się skończyć [emoji14]
Ale chce WSZYSTKO zrobić WSZYSTKICH odwiedzić, także coś w tym jest:)
Ostatnio chyba pisałaś, że rzesy idziesz zrobić?? Jeśli tak to daj znać po czy da radę wylezec te 2 h [emoji16]bo tak się zastanawiam czy też sobie nie zrobić [emoji4]

To niezlego powera masz [emoji16]u mnie totalnie nic się nie dzieje, także przestałam aż tak bardzo się oszczędzać ale nie wiem czy bym dała radę tak biegać jak Ty przez cały dzień hehe
 
Ostatnio chyba pisałaś, że rzesy idziesz zrobić?? Jeśli tak to daj znać po czy da radę wylezec te 2 h [emoji16]bo tak się zastanawiam czy też sobie nie zrobić [emoji4]

To niezlego powera masz [emoji16]u mnie totalnie nic się nie dzieje, także przestałam aż tak bardzo się oszczędzać ale nie wiem czy bym dała radę tak biegać jak Ty przez cały dzień hehe

Ja jutro mam rzęsy:)
Dziś Dareczka chyba idzie robić.

Nie cały biegam, bo w sumie większość to siedzę tylko w różnych miejscach :p
 
Wiecie wczoraj stwierdziłam, że trzeba byc kozą [emoji238] nie kobietą...

Po lekarzy wczoraj poszłam do księgarni kupić książkę tacie. Nie było mnie tam od bardzo długiego czasu i pani , którą znam wypaliła przy całej kolejce ,, ale przybralas!!!" Podkreślając to ze 3 razy. Niestety mówiąc nic o tym ,że jestem w ciąży , ani nic . No baby są takie głupie. Ja jeszcze ledwo co stałam , bo biodra i brzuch dokuczały. Sobie myślę , chyba sama nie ma dzieci. ;P

Nie wyobrażam.sobie tak do ciężarnej jeszcze na wylocie mówić. [emoji39]
 
Masz jakiś pomysł jak to zrobić? :p

Obmyslam na razie plan dzialania.
Na poczatek rozmowa, wiadomo-dzieciom trzeba wszystko tlumaczyc [emoji1] potem chyba zabiore go na dluzszy spacer, zeby sie zrelaksowal, a pozniej z zaskoczenia zmecze go na schodach wracajac do domu!
Szach mat, taki to plan na dzis, jutro powtorka! Boj sie synu, bo matka Cie wykurza z inkubatora!
 
reklama
Do góry