reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Ja sie zastanawiam wlasnie dlaczego niektore widze ,a niektore nie

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Widze dziewczynki ,ze chyba wiekszosc z nas dzisiaj apetyt dopadl [emoji1] ja bylam w maku [emoji14]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny!!
Mnie obudził głód, mężuś poszedł zrobić kanapki.
Jak samopoczucie z rana?
U mnie z rana zawsze lepiej niż pod wieczór, tylko piersi bolą.
 
Cześć dziewczyny!!
Mnie obudził głód, mężuś poszedł zrobić kanapki.
Jak samopoczucie z rana?
U mnie z rana zawsze lepiej niż pod wieczór, tylko piersi bolą.
Hahaha u mnie wszyscy śpią jeszcze. Powoli przechodzi mi ochota na sen w nocy ( za to za dnia nadal mogę spac).
U mnie samopoczucie takie samo rano i wieczorem.. zero mdłości, piersi bola jak zdejmuje biustonosz po calym dniu itp. Na szczęście :)
 
No ja skurcze miałam od północy do 5 rano, dwie godziny 2:30-4:30 to takie już mega, później tylko 3 parte a to ulga.
Co mi pomagało? Liczenie, oddychanie i partner ;)

piu3w1d3gdjez5tu.png

dqpranliom4l4e7b.png
Czyli chyba nie taki diabeł straszny jak go malują, dużo chyba zależy od psychiki?..
 
Witam Was dziewczyny [emoji3]
U mnie plecy doskwierają, ból rozchodzi się na miednicę i biodra.


Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hahaha u mnie wszyscy śpią jeszcze. Powoli przechodzi mi ochota na sen w nocy ( za to za dnia nadal mogę spac).
U mnie samopoczucie takie samo rano i wieczorem.. zero mdłości, piersi bola jak zdejmuje biustonosz po calym dniu itp. Na szczęście :)
My się powoli budzimy ale wczoraj o północy musiałam zjeść batona orzechowego, bo przez mdłości od 17 niczego nie mogłam przełknąć, a w nocy po prostu byłam głodna jak wilk [emoji2] szaleństwo! Dzisiaj mamy obiad u rodziców więc liczę na to że mdłości o mnie zapomną [emoji6] [emoji6] [emoji6]

gannvfxm7rdcfbwj.png
 
reklama
Ja wynioslam pranie pachnące płynem do innego pokoju, nie znoszę odswiezaczy do kontaktu a lodówka to zło - od paru dni nie gotuje obiadów! Mdłości dopadaja mnie po dziennej drzemce która ucinam sobie około 17-18 ;-) Eh powodzenia dziewczyny [emoji10]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Mam to samo ...

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry