reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Ja tez nie mam adaptera- jakoś czas mijał, a ja nie kopiłam. Byłam na super fajnym szkoleniu z bezpieczeństwa. Ważne żeby pas dolny przechodził przez kolce biodrowe, wtedy w razie czego o nie sie zatrzymuje i nie robi krzywdy dziecku. Taj jak pisze Bellina, uderzenie brzuchem o kierownice lub inne gorsze jeszcze rzeczy są bardzo niebezpieczne. Ważna jest tez odległość kierownicy od brzucha - powinna byc wyższa niż 30 cm (z powodu ew. wybuchu poduszki powietrznej). Pytałam o to prowadzenie, bo ja tez wole pojechac samochodem niż komunikacją (bliżej podjadę, nie muszę dźwigać), ale dziecko mi się buntuje i ta odległość brzucha do kierownicy coraz mniejsza. Miałam tez niefajna sytuację, gdzie o mało facet we mnie nie wjechal - ja instynktownie odbilam w bok (i Anioł Stróż nade mną czuwał), na szczeście sąsiedni pas był wolny.
 
reklama
No i niestety dziewczyny muszę się jeszcze pomęczyć :( kuźwa nie mam wypisu jeszcze ze szpitala bo jeszcze go nie zrobili !! Wyszłam 16 a go jeszcze nie ma !!! A lekarz chce go mieć i na tej podstawie mi wypisze to skierowanie na Cc , wizytę mam na czwartego umówiona.. ja już nie mam mocy kolejny tydzień czuje że tak do końca będę już cierpieć ... Mam nadzieję że zacznie się samo jak u dziewczyn i nie będę musiała tak długo czekać ... Wiem że to już nie długo ale ja już nie mam mocy :( cały czas ból i ból
Do tego miałam robione dziś USG nerek na nowym sprzęcie są dwa kamienie na nerce i powiększone nerki ..

Biedna :/ co za znieczulica wogole
 
Jadę autobusem i usiadłam koło babki która ma takie perfumy jakie zawsze używała moja szefowa. A że wiecie lub niektóre nie, że przez nią to ma tabletkach byłam i ogólnie ma terapii, to wyobraźcie sobie jak to zapach jednak silny zmysł.
Dostałam jakieś nerwicy, zaczęłam się trząść a brzuch taki skurcz jakiego nigdy nie miałam.. wysiadłem z autobusu i czekam na następny!!! Takie jazdy mam :(

Mam podobnie. Wyszłam ze sklepu raz bo była podobna babka jak moja sąsiadka przez która tez miałam problemy nerwowe. Współczuje.
 
@Mati78 myślę o tym Twoim wypisie i krew mnie trochę zalewa - taka jak radzą dziewczyny dobijaj się o niego u ordynatora - przedstaw sytuację i myślę, że to powinno pomóc. Jeśli nie uderzaj wyżej. Wiem, że jesteś obolała i na pewno nie masz na to sił, ale spróbuj zadziałać, bo jak rozumiem czas działa na Twoją niekorzyść. Trzymam kciuki, żeby się udało.
 
No to złych artykułów się naczytałaś niestety. Wyobraź sobie co by było gdybyś wpadła brzuchem na kierownicę albo wypadła przed przednią szybę.
Po prostu pas musi być poprawnie zapięty.
A nigdy nie wiesz czy jak Ty prowadzisz ktoś w Ciebie nie wjedzie.
Nie piszę by straszyć czy się wymądrzać, tylko byś pomyślała jeszcze raz.

Ja się nie ruszyłam bez adaptera do pasów. I bez pasów. No mam dla kogo życ a wiem co się dzieje kiedy nie masz zapiętych.
 
Ja tez nie mam adaptera- jakoś czas mijał, a ja nie kopiłam. Byłam na super fajnym szkoleniu z bezpieczeństwa. Ważne żeby pas dolny przechodził przez kolce biodrowe, wtedy w razie czego o nie sie zatrzymuje i nie robi krzywdy dziecku. Taj jak pisze Bellina, uderzenie brzuchem o kierownice lub inne gorsze jeszcze rzeczy są bardzo niebezpieczne. Ważna jest tez odległość kierownicy od brzucha - powinna byc wyższa niż 30 cm (z powodu ew. wybuchu poduszki powietrznej). Pytałam o to prowadzenie, bo ja tez wole pojechac samochodem niż komunikacją (bliżej podjadę, nie muszę dźwigać), ale dziecko mi się buntuje i ta odległość brzucha do kierownicy coraz mniejsza. Miałam tez niefajna sytuację, gdzie o mało facet we mnie nie wjechal - ja instynktownie odbilam w bok (i Anioł Stróż nade mną czuwał), na szczeście sąsiedni pas był wolny.

No wlasnie z ta poduszka tez czytalam. Niestety 30 cm od kierownicy do brzucha jest u mnie niewykonalne, gdyz nie siegne do pedalow :p cale szczescie juz duzo nie zostalo do terminu, zaraz bedziemy sie zastanawiac czy foteliki na pewno mamy prawidlowo pozapinane :p
 
reklama
Do góry