reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Dużo nas tu, więc ba wrzesień też trochę zostanie..

Moja młoda dziś bardzo leniwa. Nie chce się ruszać.. Ale w nocy nadrabiała jak brat nie spał tylko marudził.. A nie jem słodkiego i nie nam hak jej pobudzić.. może kawa? Kopnęła nad żebrem że tak.. hihi
 
reklama
A ja leżę , nie mam siły. Boli mnie brzuch. znów mi się chce wymiotować. Najgorsze jest to uczucie parcia na kupkę . Chyba jakaś biegunka się znów zaczyna Pani doktor zapytała czy nikt nie choruje u nas , tzn czy mogłabym się zarazić , no ale to nie możliwe. Bardzo chcę mi się pić i pije sporo wody i herbaty.
W ogóle mam mierzyć ciśnienie. Bo wczoraj miałam 140/85 . Ale ogólnie nic się nie dzieje. Dziś mam w normie. Więc pewnie to przez stres.
[emoji16]
Miałam robić nie wiadomo co dziś . Zapowiada się ,że nic nie zrobię [emoji16] dobrze ,że mama zaproponowała ,że zrobi obiad , bo chociaż mąż nie będzie głodny.
A ja też jak sobie zaplanuje milion rzeczy to nic nie zrobię bo ogarnia mnie niemoc .
Ja na obiad zrobiłam sos , ugotuje później ryż albo kaszę i będzie :)
 
Do góry