reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Super, a powiedz jak teraz będziesz karmić? Co trzy godz przystawiac??? A w nocy co 6 godz? Sorki ze pytam ale jakoś muszę się nastawić

Nie chcesz kupić książki "karmienie piersia" Magdy Karpienia? Kosztuje 29zl przez neta i dałoby ci podstawy żebyś mniej się bała. Magdę poznałam osobiście. Naprawdę fajna dziewczyna. Książki jeszcze nie mam. Uznałam że skoro długo karmiłam pierwszego to może dam radę. Ale coraz bardziej chce ja kupić.. tylko się zbieram że z jakaś inna natuli to jedne koszty wysylki będą. Jak Ci się nie przyda to sprzedasz. Ba rynku wtornym też widziałam.
 
No to jeszcze wam opowiem jak będzie u mnie w szpitalu po cesarce... Leżenie 12 godzin ale jak zrobią we wtorek to w piątek jak wszystko będzie dobrze wyjdziemy [emoji4] tylko nie wiem jak będzie z karmieniem tego się obawiam
 
reklama
Tez uroczo i różowo :):)
Tak mi żal, że jednak nie mam córki bo bym popłynęła z tym różowym :)
Jeszcze przyjdzie i pora na córę :)
Super, a powiedz jak teraz będziesz karmić? Co trzy godz przystawiac??? A w nocy co 6 godz? Sorki ze pytam ale jakoś muszę się nastawić
Najlepiej chyba na żądanie, a nie z zegarkiem w ręku :) Właśnie ta książka "Karmienie piersią" Magdy Karpieni jest fajną podstawą do rozpoczęcia kp. Fajny też blog ma Hafija, można poczytać ciekawe rzeczy.
29 mam mieć wypis..
To ty wyjdziesz, a ja pójdę do szpitala :)
Seremida w srode chyba zacznie
Nie wiem, czy kogoś przede mną nie było [emoji14]
 
Do góry