reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
To ja mam bardzo podobnie.
Ale większość to opinie z zewnątrz.
O imieniu to się nasłuchałam, nawet że nie istnieje lub, że to przecież imię małpy z komiksu :p

I rady życzliwych doświadczonych mamusiek, co mi wytykają po co kupujesz to lub to bo się nie przyda, bo szkoda pieniędzy ( w portfelu mi już kilka osób siedzi :p) a ubranek tyle nie jest potrzebnych itp.
Ale ja to wszystko wiem,ale skoro to kupuje to znaczy chce to mieć :)
Jak z butami- wiadomo, da radę przeżyć mając 4 pary ale można tez mając 50 wszystko kwestia tego czego chcemy :)

Tak dokładnie!
To jest Nasze życie, Nasze pieniądze i Nasze potrzeby. Podkreślam NASZE. Nikt za Nas życia nie przeżyje :)
Znam to, ze ktoś siedzi Ci w portfelu uporczywie dążąc do tego aby uprzykrzyć Ci życie przy każdej błahostce.
Ale kobiety, jak wejść do sklepu żeby wyjść z pusta ręka? :)
No nie da się, choćby się chciało. [emoji28]
 
A tak poza tym, co u Was? Jak mija dzień? :)
U mnie nieciekawie, pogoda do bani. Leje i leje, chciałoby się coś zrobić lecz się nie da. Jak żyć? Na ogół źle się czuje, łapią mnie skurcze od krzyża. Po cichu podpłakuje po katach..
Na szczęście, kartacze zrobione można poleżeć brzuchem do góry, bo jakżeby inaczej :D
 
My Leniuchujemy jak zwykle w niedziele. Leżymy sobie, muzyka nam gra ( Myrkur polecam idealne do odpoczynku, laska ma super głos )

Kamil tak patrzy na kolekcje płyt i ze smutkiem, że niedługo trzeba będzie je pochować jął mały zacznie raczkować. Potem patrzy na naszego psa i do mnie ,, nie mogliśmy sobie po prostu drugiego psa zaadoptować " [emoji23][emoji23][emoji23]
Także u nas tak :)
 
My Leniuchujemy jak zwykle w niedziele. Leżymy sobie, muzyka nam gra ( Myrkur polecam idealne do odpoczynku, laska ma super głos )

Kamil tak patrzy na kolekcje płyt i ze smutkiem, że niedługo trzeba będzie je pochować jął mały zacznie raczkować. Potem patrzy na naszego psa i do mnie ,, nie mogliśmy sobie po prostu drugiego psa zaadoptować " [emoji23][emoji23][emoji23]
Także u nas tak :)

Chciałam poleżeć, niestety starsza chce Kopkorn.. [emoji28]
 
My Leniuchujemy jak zwykle w niedziele. Leżymy sobie, muzyka nam gra ( Myrkur polecam idealne do odpoczynku, laska ma super głos )

Kamil tak patrzy na kolekcje płyt i ze smutkiem, że niedługo trzeba będzie je pochować jął mały zacznie raczkować. Potem patrzy na naszego psa i do mnie ,, nie mogliśmy sobie po prostu drugiego psa zaadoptować " [emoji23][emoji23][emoji23]
Także u nas tak :)
Ja też ostatnio patrzyłam na moją kolekcję i myślałam o tym że też terzeba będzie pochować... Niestety ..
 
reklama
Do góry