reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Ja czytam Was i tak mnie wzięło, że wzięłam te torbę i się spakowałam :)
Ja mam czas bo we wtorek dopiero zacznę 37 ale już jest- wprawdzie niekompletna bo brakuje mi staników do karmienia. No ale może dziś kupię :)

Tak już myślałam, że wszystko mam a w sumie nie mamy pampersow ! Mam 15 sztuk rozm 1 ( spakowane) i z 20 sztuk rozm 2 i to wszystko :p
 
reklama
Ja z bodziakiem na początku
Od 4 rano w sobotę wody mi ciekły więc raczej nie dotrwam do 12.09 ;)
Wczoraj na porodówce tylko przy pierwszym KTG miałam zapisy skurczy. Cisza trwała do 19:00 gdy wróciłam do domu. Całą noc wybudzały mnie skurcze schemat ich był identyczny. Od 9:20 miałam trzy do pięciu. Schemat i bolesność identyczna. Siedzę w wannie i liczę z kalkulatorem je. Mam właśnie teraz drugi ale jakiś taki słabszy... krótszy. Albo ja już ich nie rejestruję mózgiem tak jak trzeba.
Nie ma lekko ja tez sie nie nastawiam ze z 3 pojdzie gladko...oby tylko cc uniknac...

Niech Ci Miki po wszystkim wynagrodzi ladnym karmieniem i spokojnym snem :-) :-) :-)
 
Kolejny... Wszyscy po MATCE mają jazdy! Noszszsz serio Miki to już rekordzista. I niby 3 poród że niby szybciej? Taaa a kto za tą teorię chce w ryj?! Boli mnie już cały brzuch w środku jakby był drapany gryziony i nie dziecko a kamienie tam były...
To tak jak teoria że ciąża to nie choroba.. no niby nie ale w moim przypadku chyba tak..
 
Mnie pol ciazy "meczyli" zeby byla dziewczynka.
W 25tc okazalo sie ze dziewczynka jednak.
W 29tc inny lekarz tez potwierdzil.
A teraz wiecie co?
Teraz mowia mi "no zeby jednak ten chlopak sie nie urodzil... bo kuzynce z dziadka strony to i owszem"
:confused2:
Albo ze brzuch mam nie taki jak na dziewczynke albo ze dieta typowo chlopieca.
Moze to hormony ale wku*wia mnie takie gadanie.
No jak slowo daje.

Mam wrazenie, ze jakby faktycznie Rysio wyskoczyl to tylko ja i chlop bysmy kochali.
Dla reszty to chyba tragedia porownywalna nie wiem z czym.
Ehhh
Tak se zamarudzilam......
Skąd ja to znam...u nas najgorsza jest teściowa ona tylko chłopaków preferuje...a zapowiada się 4 wnuczka...ja już widzę jej minę to mi niedobrze. A jak słysz€ to najchętniej wogóle mogłabym.jej nie widywać....wstrętny babsztyl
 
reklama
Ja czytam Was i tak mnie wzięło, że wzięłam te torbę i się spakowałam :)
Ja mam czas bo we wtorek dopiero zacznę 37 ale już jest- wprawdzie niekompletna bo brakuje mi staników do karmienia. No ale może dziś kupię :)

Tak już myślałam, że wszystko mam a w sumie nie mamy pampersow ! Mam 15 sztuk rozm 1 ( spakowane) i z 20 sztuk rozm 2 i to wszystko :p
Z pampersami to chyba najmniejszy problem
 
Do góry