reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Ja od kilku dni jestem spuchnięta ciągle, stopy jak banie, w moczu ciała ketonowe 5,0 gdzie norma to 0,5. Gin każe tylko pić, mimo że dwa identyczne wyniki moczu tydzień po tygodniu i picie nie pomogło. Ani drgnęło. Obrzęki miałam ale schodziły, a teraz ani, ani.
W pierwszej ciąży też tak miałam, ale wyniki dobre. Tyle, że 9'dni przed na patologii spędziłam.
 
Jestem przygnębiona całą tą sytuacją... To już nawet mi obojętne jak on wylezie byle do 4:00 rano był na świecie. Chyba nie mam siły walczyć już o nic. Poród trwa już 29h.
Goj ale ty masz bole jakies w ogole???

Ty masz termin na 12 z tego co widzialam na upartego mozesz rodzic koniec wrzesnia jak przenosisz..
 
My dzisiaj swietujemy pierwsza rocznice slubu [emoji6] rok temu o tej porze moglam jeszcze uciekac [emoji1]
Zlecialo jak jeden dzien, a tu zaraz maluch bedzie z nami!
Milego dnia Dziewczyny, owocnych porodow! :)
Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu [emoji256] cieszcie się sobą jak najdłużej , miłego dnia [emoji307]
 
reklama
Do góry