reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Czytałam gdzieś na forum artykuł, ze obrzęki pojawiają się pod koniec ciazy i świadczy to o tym ze organizm przygotowuje się do porodu ;)
Ale jeśli chodzi o twarz to tam jest właśnie ujęte ze po nocy opuchlizna znika, wiec myśle ze nie ma się czym martwić :)
Obrzeki nie znikajace po nocy moga byc objawem zlej pracy nerek. Ja kontrolnie napisalabum do gina (lub sie pokazala) i wyslala fotke. Niech oceni, czy to normalne. Czy wyniki bad. moczu masz ok?
 
Cześć dziewczyny, mam pytanie, czy puchnie wam twarz pod koniec ciąży? Ja jestem pod koniec 36 tygodnia i od kilku dni budzę się i nie poznaję się w lustrze. Wyglądam jak ork, mam szeroki nos, worki pod oczami łączą mi się z policzkami i prawie nie widać linii ust. Dobrze,że śpimy teraz z mężem osobno, bo wstyd mu się pokazać. W ciągu dnia opuchlizna schodzi. Jakoś nie mogę znaleźć odpowiedzi co może być przyczyną opuchlizny twarzy. Obrzeków rąk i nóg nie mam.
Mi sie wydaje, ze jestem cala spuchnieta lacznie z twarza, ale to nie sa obrzeki miejscowe tylko jakby calosciowo.
Dzis nad ranem strasznie swedziala mnie jedna stopa od spodu i to samo bylo przedwczoraj i juz sie zastanawialam co mam zrobic, czy to nie cholestaza, skoro to sie powtorzylo i patrze a akurat na tej stopie mam ugryzienie meszki czy czegos, wiec zagadka rozwiazana hehe :)
 
Obrzeki nie znikajace po nocy moga byc objawem zlej pracy nerek. Ja kontrolnie napisalabum do gina (lub sie pokazala) i wyslala fotke. Niech oceni, czy to normalne. Czy wyniki bad. moczu masz ok?

Odpowiadałam koleżance wyżej. :)
Chociaż właśnie jeśli obrzęki nie znikają to faktycznie lepiej to skonsultować z lekarzem
 
reklama
Do góry