reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Spróbuj się zdrzemnąć, organizm jest wykończony... Wypij wiadro meliski i w kime. Ja też nie szaleje, przyjdzie córa, to ja uspie, obejrzymy ze starym serial, dam mu się cyckami pobawić i spaciu. Ufam, że zauważa, że rodzę jednak ;)
No melisę właśnie sobie zrobiłam. Młody łbem zatkał chyba tę dziurę co wody się sączyły bo sucho mam i czuje jak się pcha i znów jest sobą takim jak zawsze w brzuszku.
 
reklama
Tętno miał 144 do 156 cały czas. Teraz kopie. W szpitalu stresował się i ruchy były znikome. Wód mi nie odeszło tyle żeby cokolwiek poza chęcią nafaszerowania mnie oxy zrobili.
Serio odpocznij.
Żadna z nas nie zna pełnej sytuacji, Ty wiesz najlepiej co się dzieje z Wami. Gdyby było realne zagrożenie życia, to myślę, że by Was nie wypuścili. Gdyby się cokolwiek działo, to dawaj znać :*
 
Serio odpocznij.
Żadna z nas nie zna pełnej sytuacji, Ty wiesz najlepiej co się dzieje z Wami. Gdyby było realne zagrożenie życia, to myślę, że by Was nie wypuścili. Gdyby się cokolwiek działo, to dawaj znać :*
Staram się odpocząć... wsłuchuję w ciało. Jestem psychicznie wyczerpana fizycznie tyle o ile... niewyspana mocno na tyle mocno że nie wiem jak usnę..
 
Nie no podłączy pod ktg i wyjdzie, czy rodzisz..
Kurczę jest taka książka poród naturalny.. ostatnio na natuli widziałam. Może trzeba by kupić.. ciągle nie zamówiłam kp to może razem wezmę?

Zamawiaj zamawiaj. Karmienie piersią. Jak myślałam ze zostawiłam w szpitalu to się prawie popłakałam. Wracam do niej praktycznie co chwile.
 
Nie można wychodzić z sali porodowej było. Pytałam czy mogę po szpitalu ze Sławkiem pochodzić czy coś... NIE
Jak byłam w szpitalu kurcze wszystkie ciążowki chodziły z facetami, jednego dnia korytarz był pełen,i co chwilę któreś brakowało do wieczora było pusto 12 porodow jednego dnia ...położne miały zajęcie że hoho ;)
 
reklama
Do góry