reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

No właśnie też byłam pewna, że nie przegapie, ale doula mnie postawiła do pionu, że już były takie przypadki :o koleżanka moja też potwierdza, że jej przy drugim porodzie ani jeden skurcz nie bolał. No i teraz się dygam ;p ale tez głupio jechać do szpitala z hasłem "paniiii! Bo ja nie wiem czy nie rodzę przypadkiem, sprawdzi pani?" [emoji14] no nic, czekam [emoji14]
Nie no podłączy pod ktg i wyjdzie, czy rodzisz..
Kurczę jest taka książka poród naturalny.. ostatnio na natuli widziałam. Może trzeba by kupić.. ciągle nie zamówiłam kp to może razem wezmę?
 
reklama
Nie no podłączy pod ktg i wyjdzie, czy rodzisz..
Kurczę jest taka książka poród naturalny.. ostatnio na natuli widziałam. Może trzeba by kupić.. ciągle nie zamówiłam kp to może razem wezmę?
Przeczytałam już ;) ale lepsza moim zdaniem jest "urodzić razem i naturalnie" Irenki Choluj ;)
 
Jest nad tu tyle, ze jak kazda zacznie pisać od odejścia czoła i wód i będzie to dobę trwało to stracimy rachubę którą co..

Marta A Ty rodzisz?..

Jeszcze jedna Ania pisała że zaczyna?
dokładnie później już będzie ciężko się połapać [emoji15] ja tylko czytam Was i szukam jakich kolwiek objawow , a u mnie cisza i spokój hmm czyżby Natalia chciala siedzieć dłużej niż 40 tyg [emoji53]
 
No właśnie też byłam pewna, że nie przegapie, ale doula mnie postawiła do pionu, że już były takie przypadki :o koleżanka moja też potwierdza, że jej przy drugim porodzie ani jeden skurcz nie bolał. No i teraz się dygam ;p ale tez głupio jechać do szpitala z hasłem "paniiii! Bo ja nie wiem czy nie rodzę przypadkiem, sprawdzi pani?" [emoji14] no nic, czekam [emoji14]
ANIA najwyżej urodzisz w domu [emoji5] tutaj w Holandii się to praktykuje, chociaż nie wyobrażam sobie [emoji53]
 
reklama
Do góry