reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

GoJ doczekałas się ! Który to tydzień ? Jak już wody odeszły to możemy Ci chyba gratulować u życzyć bezbolesnego porodu [emoji16][emoji16][emoji16]
 
reklama
Do mnie chyba nie dociera jeszcze że to już teraz... Tłumaczę sobie te wody czymkolwiek innym (tak jak tłumaczyłam objawy ciążowe) Dziwnie tak. Inaczej wyobrażałam sobie początek porodu. Praktycznie nie poczułam że mi te wody odeszły do czasu kiedy przez sen nie dotknęłam majtek i zrozumiałam że mi się nie śni że mam mokro a wystraszyłam się bo do tego zrobiło się lepko. Byłam prwna że jak czop to taki jak z Bartkiem będzie i że zacznę rodzić skurczami nie wodami...
 
Kurde w 22 h to zdążysz taki makeup zapodac, że padną na Twój widok na porodowce [emoji6]a tak serio to się nie dziwię, że masz stresa...Człowiek czeka na ta chwilę 9 miesięcy [emoji4]dasz sobie swietnie radę w końcu jesteś wprawiona w boju, a Miki jako synuś mamusi pewnie będzie grzecznie współpracował.
Miałam se kurde włosy ufarbować a teraz chyba nie zdążę...
 
Miałam se kurde włosy ufarbować a teraz chyba nie zdążę...
No lepiej nie próbuj zdążyć bo jeszcze z farbą na głowie na porodowke pojedziesz[emoji23]teraz to już Miki może wyjść w każdej chwili, także szykuj się Goj. Masz jakieś skurcze czy w ogóle nic się nie dzieje?
 
One wcześnie wstają :) Ale tak czy siak PEŁNIOWE dziecko. Wiedziałam kuźwa że jak moi będą na wakacje jechać to zacznę rodzić!!
I jak ja mam teraz spać dalej!? :D
Doczekałaś się! I w czasie pełni tak jak krakałaś.

Twoi już wyjechali na wakacje czy dopiero dziś mieli wyjechać?
 
No lepiej nie próbuj zdążyć bo jeszcze z farbą na głowie na porodowke pojedziesz[emoji23]teraz to już Miki może wyjść w każdej chwili, także szykuj się Goj. Masz jakieś skurcze czy w ogóle nic się nie dzieje?
Jakieś ale te przepowiadające były bardziej dokuczliwe ba! te na miesiączke były gorsze... a to takie teraz pitu pitu

20180825_054913.jpg

Śniadanie rodzącej (w kubku kawa co by napis na nim miał odbicie w realu)
 

Załączniki

  • 20180825_054913.jpg
    20180825_054913.jpg
    525,5 KB · Wyświetleń: 324
Jakieś ale te przepowiadające były bardziej dokuczliwe ba! te na miesiączke były gorsze... a to takie teraz pitu pitu

Zobacz załącznik 891552
Śniadanie rodzącej (w kubku kawa co by napis na nim miał odbicie w realu)
No lepiej zjeść porządne śniadanie bo wychodzi na to że kolacja będzie już szpitalna! :D
 
reklama
I jak ja mam teraz spać dalej!? :D
Doczekałaś się! I w czasie pełni tak jak krakałaś.

Twoi już wyjechali na wakacje czy dopiero dziś mieli wyjechać?
Mają jechać. Kacper ze mną jest. Sławek w Otwocku z Bartkiem o 2:00 wrócił bo byli po przyczepę na wyjazd. O czwartej go obudziłam. Kazał dzwonić jakby co... ale pewnie taxi wezmę jak się nic nie zadzieje skurczowego.
 
Do góry