reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Zadna z was nie wie jak to jest z tym gbs? Czy z antomatu dostaje sie antybiotyk i dziecko tez nawet jezeli w pochwie jest ujemny, a tylko z okolic odbytu dodatni? Lekarz mi w sumie nic nie powiedzial na ten temat- tylko tyle, ze w szpitalu zdecyduja :/ a ja chcialabym bym przygotowana chociazby na dluzszy pobyt :(
Oj to nie mam pojęcia, czy w ogóle ich to interesuje...
 
reklama
Zadna z was nie wie jak to jest z tym gbs? Czy z antomatu dostaje sie antybiotyk i dziecko tez nawet jezeli w pochwie jest ujemny, a tylko z okolic odbytu dodatni? Lekarz mi w sumie nic nie powiedzial na ten temat- tylko tyle, ze w szpitalu zdecyduja :/ a ja chcialabym bym przygotowana chociazby na dluzszy pobyt :(
Mi tego nikt nie rozgraniczał. Albo plus albo minus. Moim zdaniem ale nie jestem lekarzem jak jest plus nie ważne skąd to przy SN ty masz antybol i prawdopodobnie dziecko
 
Dziewczyny ważna sprawa tzn dla mnie!!! Pierwszy raz tak mam szok dla mnie ale idę się kąpać a mi z sutkow mleko leci!!!! Jezu jak to zobaczyłam to szok bo ja trzecia ciąża i nigdy mi kropla mleka nie spadła mimo iż bliźniaczki przystawialam! A tutaj z dwóch krople żółtej i białej cieczy ja w ogóle w tej ciąży mam inne cycki od samego początku do ponad 25tc bardzo mnie cyce bolały, w ogóle mam ciemne bardzo brodawki i tak się zastanawiam że może spróbuję karmić???! Nie wiem sama ale ta sytuacja mnie bardzo zdziwiła i może akurat syn trafi się taki ze będzie chciał ciągnąć i mi się uda??? Ogólnie to wiem że karmienie cycem ciężkie jest bardzo i boli ale może warto spróbować? Jakoś tak ochoty nabralam, nie wiem co mam zrobić bo nawet o tym nie czytałam ani się nie szykowalam na cyce i w domu trójka dzieci a takie małe ciągle na cycu wisi itp ale może dacie mi jakąś fajną radę??? Jak spróbować KP aby też nie siedzieć ciągle na kanapie i karmić???
 
Szpitali to chyba każdy. :/ ja pod prysznic idę w gumowych japonkach i nie zdejmuje do mycia się [emoji23]
A to jest oczywiste :) dziwię się za każdym razem jak trafiam na pytanie po co w szpitalnej torbie 2 pary kapci...

Wiecie co jest żałosne? Że jak pokazywała nam oddział położniczy to wyraźnie zachwycała się i kazała bardzo doceniać fakt że w łazienkach w naszym szpitalu nie śmierdzi. Bo niby w Gdańsku czy gdzieś tam to taki smród i ona nie wie od czego to zależy, że tu może pachnieć a tam capi. A jak na moje to jest ich zasrany obowiązek, żeby w łazienkach bylo czysto i pachnąco...
Rozumiem Cię doskonale :) ja np mam lekkiego świra, wydaje mi się że wszędzie są bakterie, że ludzie są niehigieniczni, że wszędzie coś. Swego czasu też wachalam wszystko zanim zjadłam.

A pracując w banku miałam styczność z różnymi ludźmi i poziom ich higieny pozostawia wiele do życzenia. Fuuu. Po wielu trzeba było odkazac całe biurko, wietrzyc i nic nie dawało. Szczyt był jak w grudniu przyzalz taki śmierdziel, że zmieniłam potem stanowisko na koleżanki i przy mrozie siedziałam w przeciągu żeby tylko ten smród wytepic. Fuu.
Taa... Nikt nie roznosi takich zarazków i nie rozsiewa takich smrodów jak właśnie ludzie... :/
 
reklama
I tak widzę ze mniej piszemy. Ale wydaje mi się ze powoli stresik wychodzi i to dlatego. Ja np wole być w ruchu ... zreszta coraz więcej spraw ogarniam bo wiem ze z małym będzie ciężej.
Ja zaczynam wpadać w panikę. Jutro wizyta. Dowiem się, kiedy mnie potną... [emoji33]

Zadna z was nie wie jak to jest z tym gbs? Czy z antomatu dostaje sie antybiotyk i dziecko tez nawet jezeli w pochwie jest ujemny, a tylko z okolic odbytu dodatni? Lekarz mi w sumie nic nie powiedzial na ten temat- tylko tyle, ze w szpitalu zdecyduja :/ a ja chcialabym bym przygotowana chociazby na dluzszy pobyt :(
Jeśli masz CC to chyba nie dają antybiotyku, bo dziecko nie przechodzi przez kanał rodny. No chyba, że jakieś rozwarcie będzie.. zdecydują pewnie w szpitalu.

Dziewczyny ważna sprawa tzn dla mnie!!! Pierwszy raz tak mam szok dla mnie ale idę się kąpać a mi z sutkow mleko leci!!!! Jezu jak to zobaczyłam to szok bo ja trzecia ciąża i nigdy mi kropla mleka nie spadła mimo iż bliźniaczki przystawialam! A tutaj z dwóch krople żółtej i białej cieczy ja w ogóle w tej ciąży mam inne cycki od samego początku do ponad 25tc bardzo mnie cyce bolały, w ogóle mam ciemne bardzo brodawki i tak się zastanawiam że może spróbuję karmić???! Nie wiem sama ale ta sytuacja mnie bardzo zdziwiła i może akurat syn trafi się taki ze będzie chciał ciągnąć i mi się uda??? Ogólnie to wiem że karmienie cycem ciężkie jest bardzo i boli ale może warto spróbować? Jakoś tak ochoty nabralam, nie wiem co mam zrobić bo nawet o tym nie czytałam ani się nie szykowalam na cyce i w domu trójka dzieci a takie małe ciągle na cycu wisi itp ale może dacie mi jakąś fajną radę??? Jak spróbować KP aby też nie siedzieć ciągle na kanapie i karmić???
Przemyśl sprawę na spokojnie. Spróbować zawsze możesz i później zrezygnować, jeśli nie dasz rady.
 
Do góry