reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

O matko! Oszalalas dziewczyno! Ja ide na
Ciacho z kumpela to nawet do Rossmana ie poszlam, bo uznalam, ze sie za mocno zgrzeje ;)
Chcialam sie pochwalic, ze u mnie na parterze calkiem fajna temperatura, w nocy zmarzlam przy otwartym na osciez oknie pod sama poszewka. Potem kolo 9 rygluje okna i jest chlodek.
Zreszta cos mi sie wydaje, ze jak temperatura spadnie do 18 to zatesknumy za sloneczkiem ;).

Ona spadnie tylko na jeden dzień a potem ma być 24-25 to tak znośnie się wydaje
 
reklama
U mnie dzisiaj chłodniej, ale przez te przeziębienie nie daje rady nic nie robić.. a taka fajna temperatura na prasowanie, no innym razem
Tez mam dzisiaj pomidorowa z makaronem, ale mojego S.jwszcze nie ma z pracy, a ja nie lubię sama jeść :p
W aptece dostałam do nosa *spam* i kupiłam sobie maść majerankowa, pytałam o ta witaminę C, to mi powiedziała, że jak biorę witaminy dla ciężarnych to już to bez sensu...
Kupilam jedna koszule do szpitala, wszystko to takie krótkie dziadostwo
 
Podziwiam kobiety Was- gotujące :)
Jak słucham ile Wy w tej kuchnie robicie, to czasem mi głupio, że ja głównie kawę lub herbatę :p

Powiem Ci, ze ja nigdy tez nie gotowalam. A od kiedy jestem na zwolnieniu i mam wiecej czasu, no i lokatora w brzuchu to odezwal sie we mnie jakis instynkt matki polki kury domowej :p
 
O matko! Oszalalas dziewczyno! Ja ide na
Ciacho z kumpela to nawet do Rossmana ie poszlam, bo uznalam, ze sie za mocno zgrzeje ;)
Chcialam sie pochwalic, ze u mnie na parterze calkiem fajna temperatura, w nocy zmarzlam przy otwartym na osciez oknie pod sama poszewka. Potem kolo 9 rygluje okna i jest chlodek.
Zreszta cos mi sie wydaje, ze jak temperatura spadnie do 18 to zatesknumy za sloneczkiem ;).

Wiesz wszystko z podwózka pod drzwi to jeszcze ujdzie :)
 
U mnie dzisiaj chłodniej, ale przez te przeziębienie nie daje rady nic nie robić.. a taka fajna temperatura na prasowanie, no innym razem
Tez mam dzisiaj pomidorowa z makaronem, ale mojego S.jwszcze nie ma z pracy, a ja nie lubię sama jeść :p
W aptece dostałam do nosa *spam* i kupiłam sobie maść majerankowa, pytałam o ta witaminę C, to mi powiedziała, że jak biorę witaminy dla ciężarnych to już to bez sensu...
Kupilam jedna koszule do szpitala, wszystko to takie krótkie dziadostwo

Nie masz inhalatora ? Mi to pomagało.
 
No w moim przypadku np zanim uzbieralabym 500tys na mieszkanie to trochę by minęło, ale z drugiej strony spłacać miesięcznie kredyt plus czynsz to mnie stać i wcale nie wynosiłoby to nawet połowy dochodów. A jednak mieszkać na swoim a wynajmować to jest różnica.

Bo wynajem dwupokojowego mieszkania w dobrym standardzie to Ok 2500 zł a rata kredytu średni 1600 plus opłaty.

I w przypadku hipoteki to ludzie rozsądni a taka jest większość jednak spłaca. Bo najpierw opłaty a potem życie.

Jak nie płacisz z wynajętego tez mogą Cię wyrzucić. A żeby doszło do licytacji,to trochę jednak tego kredytu musisz nie spłacać...
Dokładnie też jestem tego zdania i też tak zrobililiśmy. O wiele taniej wychodzi Nas rata kredytu niż czynsz za wynajem
 
reklama
Do góry