reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Wlasnie wrocilam... nie wiem sama co mam myslec, nie dostalam jasnych informacji, nie dopytalam sie o to co chcialam z tych nerwow. Lekarz stwierdzil ze zarodek przestal sie rozwijac... w poniedzialek pecherzyk mial 0,63mm i bylo widac zarodek. Dzis na usg wszystko bylo jak za mgłą i pecherzyk mial 0,49mm. Pytam sie jak to mozliwe skoro ostatnio byl wiekszy. Lekarz mowi ze nie mozliwe ze byl wiekszy i ze przestal sie rozwijac jego zdaniem. Ze nie wie skad to krwawienie ze byc moze zaczyna sie poronienie. Ze jezeli beta jutro bedzie powyzej 1000 tzn ze to ciaza pozamaciczna i czeka mnie operacja. Ale jak pozamaciczna skoro do tej pory uwazal ze wszystko jest ok ? Jaka operacja? Kurcze o co chodzi...???? To jeden z najlepszych lekarzy w okolicy, ale teraz zwatpilam. Nic nie wiem.
 
reklama
Martynka współczuję bardzo,nie da się opisać co teraz przeżywasz,przechodziłam prawie to samo we wrześniu,bardzo mocno trzymam kciuki za dzisiejszą będę,głęboko wierzę że jednak będzie dobrze,buziaki
 
Martyna może źle zrozumiałaś lekarza z nerwów. Pamiętaj o błędzie pomiaru, z tąd może być mniejszy zarodek. Lekkie przesunięcie i już inna wartość.
Zrób bete i skontroluj u innego lekarza z lub na IP jeśli nadal krwawisz.

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Miłego dnia!!! Jak tam noc?
My wstalismy po 5, i tak super bo ostatnio kucie budziło mnie po 3.
Wczoraj mój pęcherzyk miał 6mm,dzis zapewne 7.Kiedy utworzy się zarodek?
 
Witajcie dziewczyny [emoji3]
Koszmarna noc za mną plecy mnie bolą na dole ,brzuch tak się w nocy na prężył ,że myślałam, że wystrzeli..

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wlasnie wrocilam... nie wiem sama co mam myslec, nie dostalam jasnych informacji, nie dopytalam sie o to co chcialam z tych nerwow. Lekarz stwierdzil ze zarodek przestal sie rozwijac... w poniedzialek pecherzyk mial 0,63mm i bylo widac zarodek. Dzis na usg wszystko bylo jak za mgłą i pecherzyk mial 0,49mm. Pytam sie jak to mozliwe skoro ostatnio byl wiekszy. Lekarz mowi ze nie mozliwe ze byl wiekszy i ze przestal sie rozwijac jego zdaniem. Ze nie wie skad to krwawienie ze byc moze zaczyna sie poronienie. Ze jezeli beta jutro bedzie powyzej 1000 tzn ze to ciaza pozamaciczna i czeka mnie operacja. Ale jak pozamaciczna skoro do tej pory uwazal ze wszystko jest ok ? Jaka operacja? Kurcze o co chodzi...???? To jeden z najlepszych lekarzy w okolicy, ale teraz zwatpilam. Nic nie wiem.


Trzymam kciuki.
Może faktycznie lekarz niedokładnie zmierzyl i na kolejnej wizycie będzie wszystko ok.
 
Hej Ho! Moja noc cudowna!
Dziecię moje osobiste cała ją spędziło w swoim osobistym łóżku - no cud nad cudy :D
Moje objawy niemal wszystkie wyparowały, jedyne co mi jest, to ból piersi i lekka zgaga. No i chroniczne zatwardzenie :/
Uciekam pod kołderkę, buziaki :)
 
reklama
Ja tez już na noga mnie tez mdłości coraz bardziej dają się we znaki ale dla kropka wszystko byle tylko było dobrze za tydzień kontrola mam nadzieje ze już będę mogła odetchnąć i cieszyć się na całego


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
w57v3e3k7xowfzhz.png
 
Do góry