reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

@Mama7 to chyba Ty mi smaka na leczo narobilas, prawda?! Wiedz, że mi kręgosłup pęka od tego stania przy krojeniu składników [emoji14]

Przyznaję się;) to usiądź:p
Ja w poprzedniej ciazy kupiłam krzesełko barowe do smażenia naleśników.. I stało 7 lat na balkonie, a teraz jak znalazł.. non stop w kuchni.. też nie lubię kroić.. Ale nagroda będzie pyszna;););)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja mam dziś pierwszy dzień gdy nie radzę sobie z upałem. Jestem w gaciach i zaraz zacznę skore zrywać by się schłodzić...

Mój zaraz prace kończy i wyciągnę go do galerii na milion seansów do kina byle tylko było zimno!

I dalej się rozpakowuje,i rozpakowuje i już mam dość! I pomyśleć ze w samym 2015 przeprowadzałam się 5 razy :)

Troszkę dużo ;) ja trzy chyba maks w ciągu roku ... a nie cztery w ciągu 12mc.
 
Dobra wyszłam mam nawet ładne zdjęcie

Jest po mojej myśli prawie ale najważniejsze że ok, szyjka jak zwykle długa i zamknięta, cesarki nie zrobi mi 14.09 bo powiedział że dwa tyg to stanowczo za wcześnie i nie ma mowy chyba że się będę sypać ale wątpię, zapowiedzial że tak wcześnie wyciągania dzieci nie jest dobre i że najlepiej jak dzieje posiedzi także termin mam na 18.09 już wpisane i ustalone!
Papiery do becikowego wypisuje po porodzie w moim przypadku będzie szybciej niż 6tyg bo ja miałam powikłania i dlatego ale w sumie wszystko mam więc nie potrzebuje aż tak na cito tych pieniędzy,
Pepowina jest przed buzia małego! Nie jest owniieta! Najważniejsze!!!
Przepływy idealne, Damian waży 2440g według lekarza to duży

Heparyne, euthyrox i acard dalej brać

No i muszę te nieszczęsne żelazo też brać bo wyniki lecą i nie mogę takich mieć więc kuźwa zmusze się od dziś masakra

Następna wizyta za 3 tyg 31.08 wtedy gbs ale powiedzial mi też że ja będę mieć cc to ten wynik nie jest w moim przypadku musowy!! Bo głownie chodzi o poród naturalny jak dziecko przechodzi przez kanał rodny!
 
Przyznaję się;) to usiądź:p
Ja w poprzedniej ciazy kupiłam krzesełko barowe do smażenia naleśników.. I stał 7 lat na balkonie, a teraz jak znalazł.. non stop w kuchni.. też nie lubię kroić.. Ale nagroda będzie pyszna;););)
Już "dochodzi" ;) a ja jak na złość dzisiaj bez apetytu. Rano zjadłam kanapkę z pomidorem i tyle. Cały dzień tylko woda.
 
Dobra wyszłam mam nawet ładne zdjęcie

Jest po mojej myśli prawie ale najważniejsze że ok, szyjka jak zwykle długa i zamknięta, cesarki nie zrobi mi 14.09 bo powiedział że dwa tyg to stanowczo za wcześnie i nie ma mowy chyba że się będę sypać ale wątpię, zapowiedzial że tak wcześnie wyciągania dzieci nie jest dobre i że najlepiej jak dzieje posiedzi także termin mam na 18.09 już wpisane i ustalone!
Papiery do becikowego wypisuje po porodzie w moim przypadku będzie szybciej niż 6tyg bo ja miałam powikłania i dlatego ale w sumie wszystko mam więc nie potrzebuje aż tak na cito tych pieniędzy,
Pepowina jest przed buzia małego! Nie jest owniieta! Najważniejsze!!!
Przepływy idealne, Damian waży 2440g według lekarza to duży

Heparyne, euthyrox i acard dalej brać

No i muszę te nieszczęsne żelazo też brać bo wyniki lecą i nie mogę takich mieć więc kuźwa zmusze się od dziś masakra

Następna wizyta za 3 tyg 31.08 wtedy gbs ale powiedzial mi też że ja będę mieć cc to ten wynik nie jest w moim przypadku musowy!! Bo głownie chodzi o poród naturalny jak dziecko przechodzi przez kanał rodny!

No tak przy cc nie jest to tak ważne. Czyli ogólnie zadowolona ?
 
reklama
Mnie apropo porodów to wkurza tylko fakt że nie pozwalają jeść i pić bo CC.
Z pierwszym synem na porodówce 20h bez jedzenia i tylko o paru łykach picia.
Dziecko duże bo ponad 4 kg, pierwsza ciąża a o CC to nawet nie pisnęli.
Poszły nożyczki w ruch i tyle.
Przy drugim od kolacji do porodu 18h z czego 7,5h na porodówce i tak samo.
Nie jeść. Nie pić. Zwilżać usta.
Bo CC może jednak być konieczne.
Lekarz przyszedł i sugerował żeby może naciąć.
Obyło się bez.
Pfffff.
To jest śmiech na sali dopiero.
Kazać wycieńczonym babom rodzić jak i.nawet po całym dniu cesarki nie chcą robić

Ja też jadłam śniadanie w czwartek rano, a rodziłam w piątek wieczorem.. I też nie miałam siły rodzić.. zamiast drzeć się mówiłam że nie mam siły..
 
Do góry