reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
To się zgadam, jak tu mieć siłę i energię żeby przeć jak nie pozwalają nic jeść . A u nas pić można bo pytałam położnej i jeść podobno też można ale mówi że nie widziała nigdy żeby kobieta miała ochotę wtedy jeść :p
Ja jadłam podczas porodu. Nie że obiad, hahaha, ale batonika ;) teraz też mam batony energetyczne przygotowane ;p
A po porodzie to byłam taka głodna, że nawet bezsmakowa szpitalna zupina była mega rarytasem :D
 
RooibosGirl tak sobie myślę że wolałabym no aby mi rodzina kupiła monitor oddechu niż ten sterylizator, ale to tylko moja sugestia

Mam jeszcze chwilę do lekarza i was poczytam

Kupiłem arbuza i 4 śliwki zaraz je zjem
 
reklama
Prawo do picia masz zapisane w standardach porodowych i zakazywanie to łamanie prawa. U nas w szpitalu normalnie pozwalają jeść i pić, ale fakt, specjalnie się dowiadywałam jak to u nas wygląda, bo w wielu szpitalach jeszcze PRL.
A jak jest po cesrace? Pierwsze 8 godz kroplowka a pić wodę kiedy można? Zmieniło się coś??? Przy bliźniakach miałam coś zjeść Kleik na trzeci dzień przy synku było lepiej obiad na drugi dzień juz
 
Do góry