reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

To moja pierwsza ciąża wiec strasznie wariuje...ja plamienia żadnego ale jak w ostatnich dniach miałam obolałe piersi i bol brzucha to dziś nic...
 
reklama
Jeśli ciąża jest fizjologiczna, to nie potrzebne wspomagacze, nie przejmuj się. Nie nakręcaj się, spokojnie czekaj i afirmuj :)
Masz racje Aniu ja wiem ze za bardzo panikuje, ale po prostu ta lekarka tak mnie nastawiła! Ale dziękuje za wsparcie!:) przyda się racjonalny głosik w tym chaosie informacji i emocji ;p
 
A mnie dziś nieprzerwanie boli cmi ten brzuch :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Mnie dzisiaj tez boli od rana :) ale
Jak sie polozylam spokojnie na plecach to jest lepiej. Tyle, ze ja jestem po dwoch stratach :(
I mi objawy (nabrzmiale piersi i metaliczny posmak w ustach) tez przeszly.. nic nie da sie zrobic
Oprocz czekania..

W sobote ide na pierwsza wizyte,
Moze zobacze czy jest juz chociaz pecherzyk ;)


 
Moja mama np. przechodzila ciaze bez zadnych objawow i pracowala do ostatniego dnia, a ja zyje i mam sie dobrze! :D urodzilam sie zdrowym dzieckiem 3800g [emoji1]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Jak to był 13 dzień cyklu to pewnie miałas na myśli pęcherzyki Graafa a ja (i może inne dziewczyny też) myślałam o tych w macicy gdzie powstaje zarodek i się zastanawiałam jak to możliwe, że tak wcześnie były widoczne ;) jutro pewnie zobaczysz pęcherzyk lub dwa w odpowiednim miejscu ;)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom

Mam nadzieję że będzie /będą gdzie trzeba i że lekarz potwierdzi ciąże. Im bliżej tym bardziej się denerwuje.
Mój mąż ostatnio : ja też tam mogę wejść z Tobą?
Ja ze jasne, mam równego ginekologa, jest spoko.
 
Ah już nie mogę się doczekać aż zabije :) ale tyle się nasłuchałam o tych poronieniach..ze Twraz pełna obaw jestem...:(
A na takim wczesnym etapie lekarze przepisali wam coś oprócz kwasu foliowego? I witaminy D? Bo słyszę zd często przepisują luteinę, a ja jej nie dostałam. Ogólnie trafiłam na straszna lekarkę..
Ja biorę duphaston 2x1 ale ja po dwóch stratach jestem.Z pierwsza synkiem dostawałam od ok 7 tyg bo poszłam z plamieniem.To moja czwarta ciąża

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To moja pierwsza ciąża wiec strasznie wariuje...ja plamienia żadnego ale jak w ostatnich dniach miałam obolałe piersi i bol brzucha to dziś nic...
Jak Cię bardzo stresuje to zrób betę HCG i sprawdź jak przyrasta.Ja się pytałam z tymi objawami to lekarz powiedział abym się tym nie przejmowała bo nie muszą być non stop i codziennie.Z pierwszą żadnych nie miałam oprócz brak @.Dodał że beta książkowo przyrasta i nie ma co się stresować i doszukiwać.Na brzuch brzucha powiedział że może być bo macica się rozrasta i na wzdęcia też bo mnie męczą ale często chodzę siku to też może być pęcherz uciskany przez macicę bo się powiększa


Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry