reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Tak jutro :)
13 dnia cyklu. Ten cykl był monitorowany i stymulowany clostilbegyt.

Jak to był 13 dzień cyklu to pewnie miałas na myśli pęcherzyki Graafa a ja (i może inne dziewczyny też) myślałam o tych w macicy gdzie powstaje zarodek i się zastanawiałam jak to możliwe, że tak wcześnie były widoczne ;) jutro pewnie zobaczysz pęcherzyk lub dwa w odpowiednim miejscu ;)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeju ale zescie natrzaskaly postów [emoji23]

U mnie wie tylko moja mama i przyjaciółka [emoji4] chrzestny od mojej córki i w sumie już nikt [emoji39]
Powiem po usg.



Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
 
Ah już nie mogę się doczekać aż zabije :) ale tyle się nasłuchałam o tych poronieniach..ze Twraz pełna obaw jestem...:(
A na takim wczesnym etapie lekarze przepisali wam coś oprócz kwasu foliowego? I witaminy D? Bo słyszę zd często przepisują luteinę, a ja jej nie dostałam. Ogólnie trafiłam na straszna lekarkę..
 
Ah już nie mogę się doczekać aż zabije :) ale tyle się nasłuchałam o tych poronieniach..ze Twraz pełna obaw jestem...:(
A na takim wczesnym etapie lekarze przepisali wam coś oprócz kwasu foliowego? I witaminy D? Bo słyszę zd często przepisują luteinę, a ja jej nie dostałam. Ogólnie trafiłam na straszna lekarkę..[/QUOTE

No ja biore duphaston 2x dziennie...
Moj 3 latek jeszcze wariuje znow dostalam brazowego plamienia
 
reklama
Ah już nie mogę się doczekać aż zabije :) ale tyle się nasłuchałam o tych poronieniach..ze Twraz pełna obaw jestem...:(
A na takim wczesnym etapie lekarze przepisali wam coś oprócz kwasu foliowego? I witaminy D? Bo słyszę zd często przepisują luteinę, a ja jej nie dostałam. Ogólnie trafiłam na straszna lekarkę..
Jeśli ciąża jest fizjologiczna, to nie potrzebne wspomagacze, nie przejmuj się. Nie nakręcaj się, spokojnie czekaj i afirmuj :)
 
Do góry