reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
No ja do opisu USG tego dla mnie mam zdjęcie tylko pomiarów... nie wiem czy gin mi dał dobrą kartkę a złą wsadził do teczki bo na tej drugiej bylo wiecej zdjęć... nie ogarniam ale patrze sobie na te wymiary to większość ma jakby na wiecej niz 30tc w sensie że pewnie bedzie dluuugi

No mi wczoraj jak stwierdziła ze ma 2900 to se myśle jasne jasne. W sobotę niecałe 2,5 :) a do terminu 40 dni. Wychodzi ze tyje 10deko dziennie. Czyli 4kg plus to co wyliczyła 2900 mamy 6900 [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] no ku. a ubaw po pachy. No bo oczywiście stwierdziła ze przenoszę. Buha ha ha. Mówisz ze długi człowiek będzie ... w sumie zawsze łatwiej urodzić długie a wąskie :)
 
No mi wczoraj jak stwierdziła ze ma 2900 to se myśle jasne jasne. W sobotę niecałe 2,5 :) a do terminu 40 dni. Wychodzi ze tyje 10deko dziennie. Czyli 4kg plus to co wyliczyła 2900 mamy 6900 [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] no ku. a ubaw po pachy. No bo oczywiście stwierdziła ze przenoszę. Buha ha ha. Mówisz ze długi człowiek będzie ... w sumie zawsze łatwiej urodzić długie a wąskie :)
Czyli bardziej w Kacpra niż Bartka idzie...
 
Czy ktoś może wyłączyć to słońce? Roztapiania się. W cieniu jedynie 34 stopnie. W chałupie rekord 27.8 stopnia i to obiadu nie gotowałam. A mam leczo do słoików robić bo pomidorow naroslo i kupiłam dzisiaj na rynku 6kg papryki ale jak tu jeszcze przy garach stać?
 
reklama
U mnie tez pierwszy, moi rodzice juz szaleja i nie moga sie doczekac, a krzyska rodzice sa bardziej oszczedni w uczuciach, na pewno tez sie ciesza, ale na swoj dziwny sposob :p z reszta oni maja jeszcze 8 letnia corke, wiec niedawno przerabiali pieluchy, no a po mojej stronie dawno zadnego gowniarza nie bylo [emoji7][emoji1]
To u mnie tak samo, moja mama już wariuje na jego punkcie . Rodzice mojego S. tak różnie, nie interesują się jakoś specjalnie i myślę że może i czasem się zastanawiam czy w ogóle się cieszą .
 
Do góry