reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Postwizytowe siema!
Na ktg dwa piękne skurcze wyskakujące poza skalę, trwające ok 40 sekund. Podwozie się szykuje, szyjka prawie zgładzona, rozwarcie na "luźny palec". Młody ma się dobrze, waży wg dzisiejszych pomiarów 2970 g. Doktorek zalecił sex, shopping i inne przyjemności wyganiajace młodzieńca z mojego brzucha. L4 już do terminu porodu mam, kolejna wizyta z ktg za tydzień, "chyba, że wcześniej pani urodzi". Bosko [emoji1]
 
reklama
Ja czytałam, że nadano imię Myszon i tak myślałam ze ktoś szalony...
A potem zagłębiłam się w historie i wyszło typowo ojciec po pijaku rejestrował i zamiast Szymon wpisał Myszon:)
Ale na szczęście chyba tam jest jakiś czas na zmianę imienia o zmienili na Szymon :)

Pół roku można zmienić jeżeli dobrze pamietam. Myszon. No tak inaczej [emoji23]
 
Postwizytowe siema!
Na ktg dwa piękne skurcze wyskakujące poza skalę, trwające ok 40 sekund. Podwozie się szykuje, szyjka prawie zgładzona, rozwarcie na "luźny palec". Młody ma się dobrze, waży wg dzisiejszych pomiarów 2970 g. Doktorek zalecił sex, shopping i inne przyjemności wyganiajace młodzieńca z mojego brzucha. L4 już do terminu porodu mam, kolejna wizyta z ktg za tydzień, "chyba, że wcześniej pani urodzi". Bosko [emoji1]

Taaaa i dziś seks jutro zakupy i sprzątanie i po męża imprezce bo w sobotę rodzisz. [emoji106][emoji106][emoji106] trzymam kciuki Aniu !!!!
 
Postwizytowe siema!
Na ktg dwa piękne skurcze wyskakujące poza skalę, trwające ok 40 sekund. Podwozie się szykuje, szyjka prawie zgładzona, rozwarcie na "luźny palec". Młody ma się dobrze, waży wg dzisiejszych pomiarów 2970 g. Doktorek zalecił sex, shopping i inne przyjemności wyganiajace młodzieńca z mojego brzucha. L4 już do terminu porodu mam, kolejna wizyta z ktg za tydzień, "chyba, że wcześniej pani urodzi". Bosko [emoji1]
To wyjście Miłosza już coraz to bliżej :) od dzisiaj możesz korzystać do woli :D
 
Na razie rozmawiałam tylko z położną. W sumie to nic mi nie wiadomo od lekarza. Powiedziała ,że jest jakiś problem z moimi drogami moczowymi.
Faktycznie coś może być na rzeczy , bo dużo pije. Latam siusiu, ale leci tego bardzo mało.

Bardzo dobrze ,że tu trafiłam . Mimo wszystko mogłam zarazić czymś maleństwo.
 
Na razie rozmawiałam tylko z położną. W sumie to nic mi nie wiadomo od lekarza. Powiedziała ,że jest jakiś problem z moimi drogami moczowymi.
Faktycznie coś może być na rzeczy , bo dużo pije. Latam siusiu, ale leci tego bardzo mało.

Bardzo dobrze ,że tu trafiłam . Mimo wszystko mogłam zarazić czymś maleństwo.

Właśnie o Tobie myślałam. Jak najbardziej. Jednak co w szpitalu to w szpitalu. Nie martw się będzie dobrze !
 
Babeczki a możliwe żeby łebek miał już 34cm ? Bo wczoraj mi mierzyła na tym usg i tak mi się rzuciło w oczy. Nie brałam wydruków nawet ... któraś ma takie z ostatnich dni z zmierzonym łebkiem. Tak z ciekawości całkiem ?

Raczej tak, akurat z ostatniego usg tez nie mam wydruku, ale 17.07 baniaczek mial 28cm ;)
 
reklama
Mój tato tez Robert :) i już mnie wyprzedziła i u niej jest Benjamin Robert. Tato oszalał i szaleje wciąż od roku za wnukiem. Aż się zastanawiam czy mi starczy miłości dla mojego i tego drugiego dzieciaczka jej co ma w brzuchu

Na pewno starczy milosci, chociaz pierwszy wnuk zawsze najbardziej wyczekiwany :)
 
Do góry