reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Mój jak mu co gdzie wlezie to tak się boi że nauczył się sam sobie wyciskać. A wczoraj osa go dziabnęła i co? Większej paniki ja nasiałam niż on... generalnie nienawidzę owadów.. a os, pszczół, karaluchów i CIEM to maksymalnie.
A ja właśnie kocham ćmy. Taka mała obsesja. W sumie bardziej niż motyle. Aż żałuję że tu u nas na północy mamy takie nieciekawe małe gatunki.
Nie... tzn. głównie przez to że mi cholernie niewygodnie ostatnio. Na plecach JUŻ nie mogę bo młody zbyt ciężki a na bokach długo nie wytrzymuje mi kręgosłup raz dwa młody uwielbia fikać gdy leże2 bokiem szczególnie wbrew obiegowym opiniom na prawym.
Ja mogę tylko na lewym boku bo inaczej zaraz jakies zgagi, refluksy i inne okropności :(
 
Dzien dobry Dziewczyny!
Zasiadam sobie w porannym chlodku na balkonie, zeby poczytac co nowego, a tu pusto...ja tez w sumie nie jestem wyspana do konca wiec moze jeszcze pospie chwile. Musze uprasowac kolejna partie ubranek, chyba za duzo nakupowalam, bo piore, prasuje i konca nie widac...
Moja wypatrzona gondole mutsy juz ktos kupil wiec musze rozejrzec sie za innym wozkiem, a wtedy w zasadzie bedziemy gotowi, bo apteke to ojciec moze zalatwic w drodze do/ze szpitala.
Moj brzuch z przerwami swiruje od zeszlego tygodnia (jakies jelitowe akcje i szybkie boegi do toalety), rano wzielam dwa wegle i mam nadzieje, ze sie poprawi.
Powinnam pojsc do apteki poki chlodno ale mi sie nie chce...jaki mam brak energii poki co.
Milego dnia :)
 
No to już mówi o podejściu tej pani do ochrony krocza. Albo tego nie robi, albo nie potrafi. Albo i to i to. Nie bać się cięcia. Dobre sobie. PfffMa prawo korzystać z dostepnych w szpitalu metod łagodzenia bólu i do pełnej informacji na ten temat. Niestety zzo nie jest jeszcze standardem.Będzie dobrze! Pierwsze takie wyjazdy są najgorsze, ale wszystko będzie dobrze :*Jak zły? W sensie mąż zły, czy zły fotelik? :pNo ja mam właściwie cały czas taki śluz jak białko jajka. Bezbarwny całkiem. I też paskudny glut w przeszlosci [emoji14]
U nas w Radomiu , w jednym szpitalu nie ma ZZO , dlaczego ? Bo nie ma anastezjologow...
 
Moje dziecko odkrylo 2-milimetrowa drzazgę w własnej stopie. Pierwszą w życiu. Udało mi się ją uspokoić, rozśmieszyć i ukoić wyimaginowany ból plasterkiem, ale miejcie mnie w swojej opiece, jak będę jej to jutro wyciągać [emoji23]
Kochanie
Wieczorem małż mi z lewej pachwiny wydlubywal wrośnięty włos z mieszka,bo już gula była....
Eh
Przeżyłam.lozko pode mną suche.
Sukces
 
Aha, ja dzisiaj zaliczylam 3 pobudki w nocy z powodu skurczow brzucha - to jest niezla akcja bo budze sie z jekiem i zrywam na rowne nogi. Bawi mnie to jeczenie, ktore samo sie wyrywa z gardla ;). Pewnie jak bym rodzila SN to tez bym jeczala caly porod ;).
 
reklama
Do góry