reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Bo się pewnie martwiłas tymi zielonymi. Dziś będzie lepiej.
Nie... tzn. głównie przez to że mi cholernie niewygodnie ostatnio. Na plecach JUŻ nie mogę bo młody zbyt ciężki a na bokach długo nie wytrzymuje mi kręgosłup raz dwa młody uwielbia fikać gdy leże2 bokiem szczególnie wbrew obiegowym opiniom na prawym.
 
Makijazu, manicure i podrywania chlopakow :) hihihi
A moze jak sie nie dac poderwac ;)
A powaznie to szacun i Tobie i Dziewczynkom sie nalezy

Dzięki. Tamtego nie muszę uczyć bo potrafi. Podrywać torba tez już potrafi :) ostatnio uczyłam żeby się byle komu nie dała podrywać i na byle co. Ale jest wybredna wiec mogę być spokojna:)
 
Nie... tzn. głównie przez to że mi cholernie niewygodnie ostatnio. Na plecach JUŻ nie mogę bo młody zbyt ciężki a na bokach długo nie wytrzymuje mi kręgosłup raz dwa młody uwielbia fikać gdy leże2 bokiem szczególnie wbrew obiegowym opiniom na prawym.

Ja jak leżę na lewym to mu się nie podoba i wierzga nawet w nocy, wiec muszę na prawym a to niedobrze dla tej mojej nery znów. Wiec większość na plecach ale zaraz mnie bolą.
 
Ja jak leżę na lewym to mu się nie podoba i wierzga nawet w nocy, wiec muszę na prawym a to niedobrze dla tej mojej nery znów. Wiec większość na plecach ale zaraz mnie bolą.
Uroki ciąży.
Dzięki. Tamtego nie muszę uczyć bo potrafi. Podrywać torba tez już potrafi :) ostatnio uczyłam żeby się byle komu nie dała podrywać i na byle co. Ale jest wybredna wiec mogę być spokojna:)
To ja tak z Bartkiem i doborem kolegów. Ale m mądrego syna ;)
 
Tak dużo piszecie że nie jestem w stanie każdej z osobna odpowiedzieć ;) mam pytanie do kinderbueno czy ten lekarz prywatnie robi te usg? I czy on na starynkiewicza przyjmuje ? Ja miałam już 3 usg w ramach nfz, i może bym sobie zrobiła jeszcze jedno przed porodem. Ostatnie miałam w 32/33 tyg to ważył nie całe 2kg, też będzie chłopak u mnie.

On przyjmuje prywatnie, ja byłam w ZieniewiczMedical na Opaczewskiej tam przyjmuje we wtorki. Ale jak wpiszesz w Google Filip Dąbrowski to są też inne przychodnie. Koszt 250 zł.
Polecam go w 100%
 
33 tc
 

Załączniki

  • 38255351_2746845575341438_4213589412476354560_n.jpg
    38255351_2746845575341438_4213589412476354560_n.jpg
    73,6 KB · Wyświetleń: 109
reklama
Do góry