reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Przebrnęłam, ale dużo nadrukowałyście... no normalnie jak zawsze!

Zostanę świętą przez celibat jaki sobie narzuciliśmy przez krwawienie które pojawiło się raz i o jeden raz za dużo, od razu wiedziałam o jaką abstynencję chodzi :D
Swoją drogą S. od samego początku miał wizję stukania dziecka w głowę i psuł mi całą przyjemność przez gadanie takich głupot. Ale my mamy chyba trochę inne podejście do przerw od seksu przez to, że wcześniej jednak wyjeżdżał za granicę do pracy i nieraz mieliśmy takie przymusowe przedłużające się okresy celibatu.

Też wciąż jeszcze nie spakowałam torby do szpitala... termin ostateczny na spakowanie torby i ogólne skompletowanie wyprawki wyznaczam sobie na 20 sierpnia... no moze poza wanienką i stojakiem, bo to takie większe graty, które można kupić na sam koniec.

Rano znów miałam skurcz, aż musiałam wziąć nospę, bo to głupie nie chciało łatwo odpuścić... :( Wkurzyło mnie to, bo dzisiaj miałam sporo do załatwienia i stwierdziłam, że sama nie dam rady. S. nie ma w tym tygodniu szans na wolne, więc musiałam zadzwonić po mamę. Kochana przyjechała i razem ze mną połaziła po mieście... Wreszcie odebrałam dowód osobisty z nowym nazwiskiem i złożyłam wniosek o wydanie prawka z nowymi danymi.
 
Nadrabiam płynne zaległości no suszy mnie jak na kacu. 500ml za jednym haustem wypiłam i idę po jeszcze... czekam na te cholerna kukurydze i wiecie co dżemu mi się chce... ja i dżem o albo chleba z serem i miodem oooo
 
reklama
Do góry