reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Coś Ty [emoji14] nie zawsze się da [emoji14] u mnie KAZDY lekarz i położna na macanego mówią, że położenie poprzeczne, a mam główkowe. Dla mnie takie macanki to wróżenie z fusów [emoji14]
A widzisz u mnie lekarz macał i przed USG mi mówił jak młody leży. Pewnie to i od kobiety zależy.
A położne to kiedyś macały brzuch i tak określały położenie. No, Ale w PL to już zamierzchłe czasy [emoji14]
 
Ja jestem przeciętna brzuch też to i wymacać się da. Poza tym jeśli ja czuję jak on jest ułożony i w sumie widzę to chyba nie tak trudno.
 
A widzisz u mnie lekarz macał i przed USG mi mówił jak młody leży. Pewnie to i od kobiety zależy.
A położne to kiedyś macały brzuch i tak określały położenie. No, Ale w PL to już zamierzchłe czasy [emoji14]
Nie no, do teraz tego uczą, bo mi stażystki położnictwa mówiły jak przyszły gromadnie mnie macać, bo mam "dziwny" brzuch i każda stwierdziła, ze obstawiała by położenie poprzeczne [emoji14] ale może faktycznie ja mam dziwny brzuch i dlatego inaczej na to patrzę [emoji14]
 
Ano mój leżał długo poprzecznie, z tydzień temu się obrócił i mimo buforu kształt brzucha znacząco mi się zmienił. Ale Ty Ania to inna kategoria [emoji14]
 
Kurna psiocha mnie boli po tych badaniach. Idę spać...
Anka ty się ciesz dopóki nie jesteś przestępcą to fajnie się wyróżniać
 
reklama
Do góry