reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Gosia sorki ale mnie zmogło na całego i zasnęłam. Ale męczyło mnie i się obudziłam. No musiałaś IP nawiedzić jako jedna z staraczek o podium w szybszym urodzeniu , nie tylko my z Anka mamy mieć przeboje widocznie ... nie zapomnij swojemu gin o tej przygodzie powiedzieć. Spokojnej nocy !!
 
Położenie dziecka spokojnie lekarz czy nawet położna wybadają bez USG :) to chyba lata wprawy po prostu.

Czytam sobie troszkę co u Was i trzymam kciuki za dzieciaczki w brzuszkach jeszcze. Bo skoro nawet sierpnia nie ma to zakaz rodzenia :)
 
Położenie dziecka spokojnie lekarz czy nawet położna wybadają bez USG :) to chyba lata wprawy po prostu.

Czytam sobie troszkę co u Was i trzymam kciuki za dzieciaczki w brzuszkach jeszcze. Bo skoro nawet sierpnia nie ma to zakaz rodzenia :)
Coś Ty [emoji14] nie zawsze się da [emoji14] u mnie KAZDY lekarz i położna na macanego mówią, że położenie poprzeczne, a mam główkowe. Dla mnie takie macanki to wróżenie z fusów [emoji14]
 
reklama
Gosia sorki ale mnie zmogło na całego i zasnęłam. Ale męczyło mnie i się obudziłam. No musiałaś IP nawiedzić jako jedna z staraczek o podium w szybszym urodzeniu , nie tylko my z Anka mamy mieć przeboje widocznie ... nie zapomnij swojemu gin o tej przygodzie powiedzieć. Spokojnej nocy !!
No z moim rozwarciem i szyjką przy was jestem daleko w tyle ;)
Śpij dziewczyno śpij ;)
Kurde na coraz przystojniejszych lekarzy trafiam... a ja taka nieuczesana...
Teraz klasycznie mam boleści po badaniu.. a nie pisałam. Po powrocie do domu glut numer dwa idealnie bialusi...
 
Do góry