reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Aaaa kurczę a jak mnie jakie wzdęcia czy sensacje będą męczyć potem ... już namieszałam :) cztery kanapki z wędlina pomidorem, ogórkiem i cebula potem maliny z 20,pomidorki z 10, jabłka 4( babcyne prosto z krzoka i drzewa ), jakieś mięso z rosołu, surówka z ogórka kiszonego z cebula, ziemniaki - stary mnie karmił Zobacz załącznik 882725, potem pieczarkowa, nugetsy, frytki, surówki z selera dwie porcje, z marchewki tez dwie. Duży amerykański swiderek i dwa duuuze banany. To chyba pora sobie odpuścić [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

W 1 dzień? Niemożliwe..
 
reklama
20180729_195903.jpg
Ostatki ze Smyka i bluzia z nowej kolekcji. Jak potrze na te rzeczy to mi sie na czulosci zbiera :).
 

Załączniki

  • 20180729_195903.jpg
    20180729_195903.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 260
Hahaha.. ja nienawidzaca kukurydzy zrobiłam wam wszystkim na nią smaka .. no nie wierzę..
przed chwilą zjadłam pomidora koktajlowego, teściowa przywiozła że wsi i taki kwach mam w gardle.. O fuj..

Kasia super zdjecie:)

U nas nie padało, ale fajnie wieje.. prz3ciagi się robią to dam radę.

Jutro zaprowadzam młodego do teściowej i robię robię labę.. tylko o 14.30 ma ortodontę.. Ale chociaż kilka godzin sama..
 
Ja.na.śniadanie zjadłam płatki z mlekiem.
Na obiad mizerie, malutkiego schabowego i.kawałek karkówki.
Popołudniu mała kawa i dwie śliwki a na kolację trochę malin z musli.
Ale podziubałam tylko bo nie wchodziły mi zbytnio.
 
Aaaa kurczę a jak mnie jakie wzdęcia czy sensacje będą męczyć potem ... już namieszałam :) cztery kanapki z wędlina pomidorem, ogórkiem i cebula potem maliny z 20,pomidorki z 10, jabłka 4( babcyne prosto z krzoka i drzewa ), jakieś mięso z rosołu, surówka z ogórka kiszonego z cebula, ziemniaki - stary mnie karmił Zobacz załącznik 882725, potem pieczarkowa, nugetsy, frytki, surówki z selera dwie porcje, z marchewki tez dwie. Duży amerykański swiderek i dwa duuuze banany. To chyba pora sobie odpuścić [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Omg:szok::szok::D:D
 
Ja dostałam ale większość to ulotki jakaś mini mineralna jedyne co było fajne to taka mała puszeczka próbka sudocremu to można wrzucić do torebki na w razie w
Teraz niebieskiego pudełko jest ciut bogatsze koleżanka dwa miesiące temu rodziła i są nawet dwa duże opakowania kraju do mycia cetaphil i coś jeszcze także fajnie, jak dla mnie mogliby pake pampersow dołożyć
 
Uwaga uwaga :) a ja nigdy nie jadłam kukurydzy w innej postaci niż z puszki w sałatce. Wiec nie wiem jaki to smak, ale jak macie ochotę to pewnie smaczne :)

Denerwuje mnie ta pogoda, nic powietrze się nie chce wymieszać i zrobić lżejsze. Fuuu
Teraz zaczyna się sezon kup sobie jedną i ugotuj tylko wody się nie soli jedynie co daje się trochę cukru, jest pyszna
 
reklama
Do góry