reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Jest taka możliwość u Was w szpitalu? Dowiedz się, jakie warunki trzeba spełnić, bo to też nie tak hop-siup niestety. :) Ale z tego, co mówiła mi moją doula i po obejrzeniu filmiku z porodu wodnego przy którym doulowala, to warto. Ale tak jak pisze - trochę trzeba warunkow spełnić, mieć wszystkie badania (u nas panel weneryczny + gbs z pochwy i z odbytu osobno + świeży posiew z moczu), ciąża musi być donoszona, fizjologiczna, mama zrównoważona. No i obowiązkowo osoba towarzysząca przez cały poród musi być.
W 32 t.c. młody ważył 2300.Spokojnie Goj, zaufaj pani z OPS...
Ufam jej bo to naprawdę fajna babka. Taka z powołania. Ale głowa mnie przez gówniarza rozbolała. Przychodzi taki wyfiokowany dupek i jedzie mi po reputacji nie znając mojego życia tego z czym się zmagam i w ogóle.
 
Wiesz co on się chyba zdołował bo bałagan mam i no sorry ale mieszkanie wymaga remontu a on wyjechał z tekstem czy OPS wie w jakich warunkach się dzieci wychowują! Nie wiem co mu do tego i w ogóle ale jak mi ktoś o dzieciach to mnie zaraz bo ja dla nich wszystko.
Tępy ch..j i tyle. Co on może wiedzieć o utrzymaniu mieszkania przy dwójce dzieci i w zaawansowanej ciąży. Widzi że kobieta przejęta, powinien się hamować! Buc jeden!
 
Witajcie.
Ja po weselichu, wybawilam się po wsze czasy. Do 3 tanialismy z moim. Plus na poprawinach kilka tańców było.
Brzuch mi się obniżył i brak magnezu daje we znaki.
Co się dowiedziałam naweselu: że dla przyszłych mam, czy mam karmiących uwielbiających wino jest propozycja wina bezalkoholowego w Żabce :-p
Tez zabieram się za ten plan porodu.
Chciałabym urodzić w wodzie. Jakoś najbardziej mnie to przekonuje.
To wino bez alko jest okropne. Probowalam kilka roznych: ze sklepu z winami, z Piotra i Pawla. Beznadziejne. Szkoda kasy. To juz lepiej dotrwac do terminu i potem wypic cos fajnego nawet jak w aptecznej ilosci ;). Dziewczyny pisaly od kiedy przy kp mozna sobie pozwolic na kieliszek czy pol.
 
Ja po wizycie. Szyjki już jie ma. Wszystko trzyma się na szwie. Jadę na szpital. Będą monitorować czy aby żadne skurcze nie idą, bo bąbel mi szyjke rozerwie. I będą się starali jeszcze z tydzień przytrzymać szew a potem sami ściągną i niech soe dzieje co chce. Trochę się zestresowałam ale w sumie dobrze, że nie już będę w szpitalu. Z resztą już mnie tam znają bo w trakcie ciąży bylsm tam już 5 razy. Wyjdę z tamtąd już "rozpakowana"
Trzymaj sie dziewczyno!
Bedziesz pod opieka. Moja kolezanka (lekarka zreszta) z rozwarciem w szpitalu lezala 3 tyg. Ona nawet wbrew niektorym kolegom-lekarzom lezala plackiem z nogami lekko uniesionymi i wylezala 3 tyg. Mala urodzila sie w 35 tc.
 
Tępy ch..j i tyle. Co on może wiedzieć o utrzymaniu mieszkania przy dwójce dzieci i w zaawansowanej ciąży. Widzi że kobieta przejęta, powinien się hamować! Buc jeden!
Remontować nie będę bo w tym roku przeprowadzka. Żyje za 1300 zł miesięcznie i kur...a daję radę jak mogę. Współpracuje ze wszystkimi co trzeba. I w ogóle. Dzieci nie są zaniedbane. Mają więcej niż połowa dzieci w Polsce. A on mi za dług 1600 zł zrył beret.
 
Wiesz co on się chyba zdołował bo bałagan mam i no sorry ale mieszkanie wymaga remontu a on wyjechał z tekstem czy OPS wie w jakich warunkach się dzieci wychowują! Nie wiem co mu do tego i w ogóle ale jak mi ktoś o dzieciach to mnie zaraz bo ja dla nich wszystko.

Jaki głupi ...uj. Dobrze ze zadzwoniłaś do opsu. Mi raz sąsiadka straszyła ze pójdzie do gminy bo niby pije przy dzieciach. ( mamy mega konflikt) na drugi dzień byłam w ops z świadkami zgłosiłam sprawę i jeszcze wyszło ze ona powinna mieć opiekuna bo jest niesamodzielna już. A pani z ops powiedziała ze nie mam się czym martwić ...
 
reklama
Pare takich 50 mam. Zreszta chłop ogarnięty to w razie czego skoczy i kupi. Wiem gdzie są te 44. Mam gdzie położyć , w czym umyć , pieluchy , te wszystkie apteczne. Resztę może dziś wezme chłopa do sklepu i kupię. Także na luzie. Wiem ze na męża mogę liczyć a zreszta te najgorsze drobiazgi są.

To luz..
Mój mniej ogarnięty. Kupić, uprać, uprasowac.. już to widzę. Moja mama daleko. A t pomoże, ale potem na głowę wchodzi i chciałaby wszystkie decyzję podejmować. To ja dziękuję..
 
Do góry