reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Niemożliwe jesteście.. tylko na spacer wyszłam wieczorem A tu tyle napisane..
Byliśmy w parku i tak zapachnialo goframi, że poleżałam chwilę i odpaliłam gofrownicę.. teraz zgaga..
Młody dał radę 1.. ten to nie mączny, m chyba że 4 z dżemem i bitą śmietaną.. pycha..

Goj podziwiam, że chcesz jeszcze nad morze. Jak mnie ostatnio teść gdzie na wakacje, to ja że tylko na porodówkę. Taki spacer dla mnie jak dzisiaj do parku 1km w 1 stronę to max . Zwłaszcza wieczorem. I to z odpoczynkami na ławce..

Nasza poczęta 16 grudnia.. pamiętam jak się z mężem " godzilismy" po kłótni.. I nawet pomyślałam że to ten czas, ale tyle lat nic to bez przesady.. A już w święta ciągle śledzi mi się chciało i było to dziwne, bo ja lubię, ale w wigilię, ale święta w życiu nie jadłam.. I coś mnie tknęło, że może.. Ale wypierałam. Czekałam na okres w Sylwka, nawet myślałam że test kupię, ale znów wyparlam , że na pewno dostanę.. I tak 1.01.. wieczorem plulam dobie że wszystko pozamykane i nie mogę kupić.. 2 po południu była już gruba krecha ..

Adell nie piszesz? Wszystko ok?
Dareczka?
Chcieć chcę i co z tego ;) dla dziecka JAKOŚ muszę dać radę.
 
Na poprawę humoru zdjęcie
W sumie to już nas poniedziałek nie przeraża. .
Mnie po 2.09 będzie
Zacznie się wstawanie i budzenie do szkoły. Kanapki.picie....mamo a gdzie moje to....a masz klej.....
Klej mnie zawsze rozwala. Kupię dużo bo prawie hurtowo a ona jakby go jadły....Zobacz załącznik 880419
Weź moi zżerają wyprawki szkolne. Klej. Kredki kupuję co miesiąc w roku szkolnym!
 
Mama7 to moje drugie dziecko, córka ma 3,5 roku. Pierwsze rodziłam w międzyleskim, teraz zastanawiam się nad nowym oddziałem na żwirki i wigury, słyszałaś może coś o tym oddziale?
o żelaznej nic nie słyszałam i nie brałam pod uwagę.
Ja tylko w WUMie dziecięcy zaliczyłam szpital. A ta porodowka to na Banacha?
 
Musze przyznac ze jestescie niesamowite a ja poprostu nie nadazam was czytac.
Chyba jako ostatnia wczoraj mialam oficjalnie ostatni dzien w pracy. Nie jestem placzliwa a ryczalam jak bobr. Najpierw pozegnalam moja klase a pozniej zostalam porwana do salonu pieknosci gdzie od kolezanek dostalam w prezencie masaz stop z refleksjologia ( chyba tak to sie nazywa w pl) do tego pelen pedi z hybrydami. Tylko mendy siedzialy ze mna i popijaly proseco a ja z butelka wody. Coz wybacze bo bylo cudnie:) :) polecam
Dzis mialam powazna rozmowe z mezem. On z tych nadopiekucznych. Przez wypadek w pierwszej ciazy wymusil na mnie teraz siedzenie i tylku i nic nie robienie. A ja tak nie potrafie...juz sobie zaplanowalam sprzatanie szafek w kuchni i zmiane zaslon a to dopiero poczatek wakacji. Do tego musialam sporzadzic pelna liste nr telefonow i adresow kolezanek bo zdazylo mi sie wyjsc z domu bez komorki. Stad moje pytanie, moze wyda wam sie dziwne.
Co ogladacie w tv? Mam polska telewizje ale tylko czasem cos tam obejrzalam glownie hgtv i dorcie albo domo+i to podczas np. Prasowania. Nie znam polskich seriali macie cos fajnego do polecenia? O ksiazkach juz bylo ale jak traficie cos fajnego pls dajcie znac.
Poza tym ja mam plaze 10 min od domu pogoda dopisuje wiec korzystamy ile sie daZobacz załącznik 880424

A... jeszcze ode mnie :) :) u nas sprawy wygladaja nastepujaco
Zobacz załącznik 880425
Ja oglądam... BAJKI ;) wiadomości na minimum 2 stacjach bo są wszystkie teraz mega stronnicze a z seriali Criminal Minds CSI NCIS:) Kiedyś w necie wszystkie sezony Czasu Honoru i Zaklinaczki Umysłów
 
Cześć dziewczyny :) w końcu udało mi się was doczytać po weekendzie :)
U mnie wczoraj leniwy dzień , pojechaliśmy z S. nad wodę , poleżeliśmy oczywiście w cieniu , zjedliśmy ciasto :)
On ostatnio tyle pracuje że nawet jak robiłam obiad to on leżał i odpoczywał , oczywiście nie miałam nic przeciwko w końcu jeden dzień w tygodniu mu się należy :)
@StarAnia bardzo ciekawy i szczegółowy ten twój plan porodu . My będziemy robiły z położną na szkole rodzenia to dzięki Tobie wiem przynajmniej o co tam chodzi ;)
@Marilyn Monroe trzymam kciuki za Ciebie i dzidziusia. Jesteście na pewno pod dobrą opieką i wszystko będzie w porządku .
@Mama7 u nas wszystko dobrze :) mały tak się rozpycha że aż ciężko mi się oddycha ostatnio . Ale jeszcze trochę .
 
reklama
Witajcie Ciezarowki!
Teraz takie okreslenie nabiera nowego wymiaru- jak na poczatku ciazy okreslenie "przy nadziei" wydawalo mi sie bardziej adekwatne, to teraz "ciezarna" oddaje faktyczny moj stan.
Wczoraj wychodzac z domu poryczalam sie, ze jestem gruba i nie mam w co sie ubrac... slodko ;)
Dziekuje za wczorajsze slowa otuchy- naprawde madre z Was kobiety. Mezu chcial mi pomoc z wyprawka i torba do szpitala i kupil dwa reczniki z kapturkiem :) dla Maluszka, chcial pieluchy kupowac, ale go powstrzymalam, bo ja taniej kupie ;).
Wieczorem poszlismy do kina na Zimna wojne i lody. Nawet bileter wpuscil nas z tymi lodami na sale. Moja ciazowa milosc to lody jogurtowe: inne mi nie smakuja ;). Film dobry, lody pycha. Po wyjsciu zaliczylismy jeszcze Stara Prochownie- wiadomo nie na piwko, ale i tak milo bylo posiedziec z hipsterka i nie tylko ;).
Dzisiaj musze pojechac do pracy i zalatwic jedna zalegla sprawe personalna i nie do konca przyjemna. Odkladam ja od kwietnia/maja, kiedy to poszlam na zwolnienie...no musze. Zrobie to i na pewno mi ulzy.
Kolezanka przyjechala z zagranicy na kilka dni i dzisiaj jest jedyna szansa na spotkanie to mam zamiar najpierw ogarnac superpharm i kosmetyki dla siebie, potem sklep z tkaninami, bo chce uszyc przescieradelka do kosza Mojżesza, potem spotkanie z nia i na koniec wizyta w pracy...uff wyszlo duzo, ale mam nadzieje, ze dam rade.

Załatw co masz załatwić i będzie dobrze :) ja się poryczalam ze gruba a teraz zrem czekoladę.
 
Do góry