reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Chloe domyślam się co czujesz jeśli chodzi o matkę. :( mnie ani matka ani teściowa nie zapytał ani razu jak się czuje. W dupie to mam ale to będzie pierwsza wnuczka... Mnie mogą mieć gdzieś ale małe dziecko? Na szczęście mam dużo miłości dla tej dzieciny i żadne babki nie będą jej potrzebne.

Idź Ty, nie gruba i niezgrabna tylko nosisz w sobie nowe życie, które potrzebuję trochę miejsca :*

Ej mam od jakiś pół godziny spięcia brzucha non stop. Nie boli ale twardnieje tak cały na kamień i tak w kółko. Wtf?
Ja wczoraj tez mialam tak z tym twardnieniem non stop, bo tak to kilka razy dziennie
 
reklama
Niemożliwe jesteście.. tylko na spacer wyszłam wieczorem A tu tyle napisane..
Byliśmy w parku i tak zapachnialo goframi, że poleżałam chwilę i odpaliłam gofrownicę.. teraz zgaga..
Młody dał radę 1.. ten to nie mączny, m chyba że 4 z dżemem i bitą śmietaną.. pycha..

Goj podziwiam, że chcesz jeszcze nad morze. Jak mnie ostatnio teść gdzie na wakacje, to ja że tylko na porodówkę. Taki spacer dla mnie jak dzisiaj do parku 1km w 1 stronę to max . Zwłaszcza wieczorem. I to z odpoczynkami na ławce..

Nasza poczęta 16 grudnia.. pamiętam jak się z mężem " godzilismy" po kłótni.. I nawet pomyślałam że to ten czas, ale tyle lat nic to bez przesady.. A już w święta ciągle śledzi mi się chciało i było to dziwne, bo ja lubię, ale w wigilię, ale święta w życiu nie jadłam.. I coś mnie tknęło, że może.. Ale wypierałam. Czekałam na okres w Sylwka, nawet myślałam że test kupię, ale znów wyparlam , że na pewno dostanę.. I tak 1.01.. wieczorem plulam dobie że wszystko pozamykane i nie mogę kupić.. 2 po południu była już gruba krecha ..

Adell nie piszesz? Wszystko ok?
Dareczka?
 
hej dziewczyny mogę dołączyć? termin mam z miesiączki na 15 wrzesnia, a z usg początek września albo poprostu dziecko jest duże/długie, bo z parametrów niby starsze o 2tyg.
Jest któraś z was z Warszawy?

Witaj. Pewnie.. jeszcze przed porodem zdążyłaś;) ja jestem z Warszawy. Termin mam na 9 września, z usg to koniec sierpnia.. to pierwsze dziecko? Gdzie planujesz rodzić?
Ja nam syna 7 lat i chce rodzić na zelaznej
 
A ja dalej nie wiem kiedy to skurcz, kiedy twardnienie a kiedy się mała wypina. Bo brzuch się robi taki scisniety i twardy i jest to trochę nieprzyjemne ale a sumie to nie boli. I o... :l

Dowiesz się w swoim czasie.. zaboli na pewno.. nie stresuj się tym. Jeszcze żadnej kobiecie nie udało się nie zauważyć że rodzi.. ;)
 
Na poprawę humoru zdjęcie
W sumie to już nas poniedziałek nie przeraża. .
Mnie po 2.09 będzie
Zacznie się wstawanie i budzenie do szkoły. Kanapki.picie....mamo a gdzie moje to....a masz klej.....
Klej mnie zawsze rozwala. Kupię dużo bo prawie hurtowo a ona jakby go jadły....
FB_IMG_1532289907304.jpg
 

Załączniki

  • FB_IMG_1532289907304.jpg
    FB_IMG_1532289907304.jpg
    32,3 KB · Wyświetleń: 305
Mama7 to moje drugie dziecko, córka ma 3,5 roku. Pierwsze rodziłam w międzyleskim, teraz zastanawiam się nad nowym oddziałem na żwirki i wigury, słyszałaś może coś o tym oddziale?
o żelaznej nic nie słyszałam i nie brałam pod uwagę.
 
Na poprawę humoru zdjęcie
W sumie to już nas poniedziałek nie przeraża. .
Mnie po 2.09 będzie
Zacznie się wstawanie i budzenie do szkoły. Kanapki.picie....mamo a gdzie moje to....a masz klej.....
Klej mnie zawsze rozwala. Kupię dużo bo prawie hurtowo a ona jakby go jadły....Zobacz załącznik 880419

Mnie jeszcze miesiąc temu cieszył nawet, bo odprawiana rano towarzystwo i miałam kilka godzin dla siebie.. teraz słabo bo moja maruda bez 1 ręki tylko że mną.. jeszcze t wyjechali to wogole będzie ciężko.
W następnym tygodniu zaczyna się u niego w szkole dyżur to co zapisałam, a teraz z tą rękę nie wiem czy pośle..?
 
reklama
Mnie jeszcze miesiąc temu cieszył nawet, bo odprawiana rano towarzystwo i miałam kilka godzin dla siebie.. teraz słabo bo moja maruda bez 1 ręki tylko że mną.. jeszcze t wyjechali to wogole będzie ciężko.
W następnym tygodniu zaczyna się u niego w szkole dyżur to co zapisałam, a teraz z tą rękę nie wiem czy pośle..?
Spróbować można
Ja bym posłała
Moja młodsza w zeszłym roku z gipsem-rozciela ścięgno Achillesa i byli szyte-pojechala dwa razy ze świetlicy do kina i na maca..... I nie dało się przekonać że nie...o kulach i poszła
 
Do góry