reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Wiecie co mam schiza...
Im bliżej porodu (CC) tym bardziej myślę czy nie robić im rozpiski i na lodówce nie zostawić....
Niby małż kumaty. Dom ogarnia i sam i z córkami....
Ale jak sobie przypomnę jak poubierani do mnie do szpitala ostatnio jak Maję rodziłam przyjechali....to słabo mi....
Dzieci wojny i cyganie to mało....
(nic do cyganow jako tako nie mam....)
 
Przynajmniej taki plus że 4 godziny a nie 14 :)

Ej a mnie mój lekarz nie wysyła na ktg. Jak pytałam to powiedział że jak mam usg z przepływami co dwa tygodnie i serduszko tam sprawdza i wszystko to to ma większą wartość niż ktg... I nie wiem co mam myśleć.

U nas 7 lat temu ktg codziennie od 41 tyg, czyli tydzień po terminie. Wcześniej miałam wizyty co miesiąc:)
 
Hej
Czytam Was od rana ale pisze teraz.
Cały dzień w łóżku...przed laptopem i filmy z netfilxa z małżem....
Teraz pojechał na robotę to mam chwilę spokoju
Błogiego...
Dziewczynki pojechały do mojej siostry...... Mmmmmm

Kto mi podać drina z parasolka???
Kto pomasuje stopy???

Eh

Nie ma komu..... [emoji6][emoji6][emoji6]

W Rossmann jest 5aki fajny masażer
 
reklama
Do góry