reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2018

brązowe podobno może byc

c55f0dw4ay49a7ki.png
Też gdzieś słyszałam, że brązowe ok i dość często się zdarza.

Napisane na Redmi 4X w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam nowe mamy. Nie przeczytałam co pisałyscie nie miał czasu. Mam sajgon odkąd wróciłam z pracy. Mały ma biegunke:frown: co chwile sprzatanie i majtki do prania. W koncu założyłam mu pileluchomajtki-biedaczek.
 
Witam wszystkie przyszłe mamusie. Chciałabym dołączyć do grupy. O ciąży dowiedziałam się w sylwestra - prezent na nowy rok po dziewięciu miesiącach starań. Moja beta w 37dc to 3800 a za dwa dni 7500 :D Wczoraj byłam u lekarza i było widać bijące serduszko, tętno 120 - lekarz stwierdził, że jest to trochę za mało jak na 6 tydz 4 dzień ale że spotyka się z takim tętnem i po dwóch tygodniach płód nadrabia więc staram się myśleć pozytywnie. Wielkość naszego dzieciaczka to 0,62 cm :)
 
Witam wszystkie przyszłe mamusie. Chciałabym dołączyć do grupy. O ciąży dowiedziałam się w sylwestra - prezent na nowy rok po dziewięciu miesiącach starań. Moja beta w 37dc to 3800 a za dwa dni 7500 :D Wczoraj byłam u lekarza i było widać bijące serduszko, tętno 120 - lekarz stwierdził, że jest to trochę za mało jak na 6 tydz 4 dzień ale że spotyka się z takim tętnem i po dwóch tygodniach płód nadrabia więc staram się myśleć pozytywnie. Wielkość naszego dzieciaczka to 0,62 cm :)
Witam serdecznie [emoji3]
Rozgość się [emoji16]
Będzie dobrze trzeba być dobrej myśli.
Na kiedy termin?

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry