reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Faceci sa beznadziejni, ja wczoraj bylam nad jeziorem wiec chata nieogarnieta, a ze mamuska dzisiaj do mnie wpada to trzeba bylo ogarnac. No i tak 3 prania zrobione, wszytko wysprzatalam, poodkurzalam, a ksiaze siedzial na kanapie i gral na konsoli, nawet nie zapytal czy cos mi pomoc. Po tym jak juz ogarnelam mieszkanie, pyta sie mnie co dzisiaj na obiad? :/ wiec sie pytam go co zrobil na obiad w czasie kiedy ja zapier*dalalam z porzadkami? Oczywiscie powiedzial, ze nic, wiec wyjasnilam mu ze w takim razie wlasnie to bedzie dzis jadl.
Zamknac ich wszystkich w kontenerze i wyp*dolic w kosmos.
Jak ty to fajnie odpisałaś a ten kosmos i kontener najlepszy hihi
 
Ja właśnie leżę sobie w wannie z maseczką na twarzy i włosach i tak się relaksuje. Bo dziś przy śniadaniu to myślałam, że zwariuje. Planujemy przeprowadzkę i tak w kalendarz na sierpień i ciagle coś a ten mi mówi, że na spokojnie będziemy się przeprowadzać po kilka rzeczy itp bo przecież nie gonią nas terminy. Ten to Kurde ma czas wyluzowany. Wszystko by odłożyć w czasie. Mówię mu, że chce jak najszybciej tam ogarnąć i urządzić by zamówić łóżeczko itp dla małego ( a tam nie ma zbyt dużo miejsca) a on ze mogę to zrobić we wrześniu !!!
Do S. dotarło, że już w cale nie ma tak wiele czasu kiedy przestałam mówić, że rodzę we wrześniu albo za 2,5 miesiąca a zaczęłam zamiast tego mówić tylko ile tygodni jeszcze zostalo. Jakoś odległość liczona w tygodniach bardziej go dyscyplinuje, bo to naprawdę szybko się zmniejsza :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja obstawiam że pierwsza urodzi StarAnia hihi ale zobaczymy mogę się mylić.....

Dziewczyny wam też już tak ciężko???? Mi się normalnie nie chve daleko chodzić bo zaraz czuje napięcie brzucha i ciągnięcia macicy w dół do tego dochodzi ból pipki, najchętniej to bym leżała wstała coś zrobiła i znowu leżała, jakies długie spacery maskarka nie wchodzą w grę, jak postoje w kolejce w sklepie to już mi słabo a przecież to dopiero 29tc, oby przyszly zleciał bo w następny wtorek mam lekarza i już nie mogę się doczekać co u mojej kruszynki słychać.....

Mój maluję ścianę w kuchni za tydzień, jakie to szczęście że nie muszę się wyprowadzać, ani zamawiac jakis mebli itp ubranka wszystkie poprane i poprasowane wszystko w sumie gotowe, jakieś gotowanie butelek i grzechotek zostawiam na sam koniec ale to już pikuś
 
Do góry